7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Shameless" (Fot. Showtime)

Shane West w roli łotra w "Gotham". Tajski Netflix prawdopodobnie ujawnił datę powrotu "Daredevila". Jess Gabor i Luis Guzmán zagrają w 9. sezonie "Shameless". A oprócz tego "Supergirl" i nie tylko.

1. Shane West w roli łotra w "Gotham". Znany z "Nikity" aktor zagra w 5. sezonie "Gotham" Eduardo Dorrance'a, który służył w wojsku z Jimem Gordonem. Kiedy powraca do Gotham i oferuje pomoc w zaprowadzaniu porządku, jego intencje wydają się dobre, ale szybko się okazuje, że sprawa jest znacznie bardziej skomplikowana. Dorrance to King Snake, słynny komiksowy czarny charakter i zarazem ojciec innego wielkiego łotra - Bane'a.

2. Nowy zwiastun 4. sezonu "Supergirl". A w nim nowi sojusznicy, nowi wrogowie i nowy kostium. Serial wraca 14 października.

3. Jess Gabor i Luis Guzmán w 9. sezonie "Shameless". Jess Gabor ("The Twin") i Luis Guzmán ("Code Black") pojawią się w rolach powracających w 9. sezonie "Shameless". Z kolei Bob Saget ("Fuller House") zagra rolę gościnną. Gabor wcieli się w Kelly Keefe, twardą córkę oficera i zarazem absolwentkę West Point, która przejmie życie Carla. Guzmán pojawi się jako Mikey O’Shea, którego Frank spotka, kiedy będą rywalizować o występ w reklamówce wyborczej. Saget zagra z kolei ojca D’Amico, księdza, przed którym będą musieli spowiadać się Kev i V, kiedy popadną w kłopoty z zakonnicami z przedszkola swoich córek.

4. Tajski Netflix prawdopodobnie ujawnił datę powrotu "Daredevila". Data pojawiła się w tajskiej wersji teasera – 3. sezon ma zadebiutować 19 października.

5. Nowe twarze w 3. sezonie "Star". Do obsady serialu FOX-a dołączyli Terrence J ("Think Like A Man") i Lyndie Greenwood ("Sleepy Hollow").

6. She-Ra powraca w nowym serialu Netfliksa. "She-Ra and the Princesses of Power" to nowa wersja serialu z lat 80. – premiera wkrótce na Netfliksie.

7. Mnóstwo zdjęć z premiery 5. sezonu "Flasha". A na nich m.in. Nora Allen (Jessica Parker Kennedy), przyszła córka Barry'ego (Grant Gustin) i Iris (Candice Patton). Więcej zdjęć tutaj.

flash0134

REKLAMA