7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Insatiable" (Fot. Netflix)

"Insatiable" z zamówieniem na 2. sezon. Katherine Langford w nowym serialu Netfliksa. Urodziny Sabriny na plakacie "Chilling Adventures of Sabrina". A oprócz tego "South Park", "Poldark" i nie tylko.

1. "Insatiable" z zamówieniem na 2. sezon. Netflix zamówił 2. sezon serialu "Insatiable", który zobaczymy w 2019 roku.

2. Katherine Langford w nowym serialu Netfliksa. Gwiazda "Trzynastu powodów" zagra Nimue - Panią Jeziora z legendy o królu Arturze - w serialu "Cursed" na podstawie nowej powieści ilustrowanej Franka Millera i Toma Wheelera. W tej wersji opowieści wyrusza ona na wyprawę z młodym Arturem, by odnaleźć Merlina i dostarczyć mu starożytny miecz.

3. "South Park" z nietypowym teaserem. 22. sezon startuje 26 września i miejmy nadzieję, że do żadnych dramatycznych wydarzeń w międzyczasie nie dojdzie.

4. Ruszają zdjęcia do finałowego sezonu "Poldarka". Poldarkowie wrócili już do Nampary, pierwsze zdjęcie z planu 5. sezonu znajdziecie tutaj.

5. James Marsden w nowym serialu Netfliksa. James Marsden pojawi się w serialu "Dead to Me", który ma być jak komediowe "Wielkie kłamstewka".

6. Zapowiedź 2. sezonu "Midnight, Texas". Serial wraca 27 października.

7. Urodziny Sabriny na plakacie serialu Netfliksa. "Chilling Adventures of Sabrina" startuje 26 października, a już teraz obchodzimy urodziny tytułowej czarownicy.

sabrina0567

REKLAMA