7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Westworld" (Fot. HBO)

Aaron Paul w 3. sezonie "Westworld". Twórca "Modern Family" zapowiada czyjąś śmierć. Zwiastun 5. sezonu "How to Get Away with Murder". A oprócz tego "Fuller House" i inne seriale.

1. Aaron Paul w 3. sezonie "Westworld". Aktor znany z "Breaking Bad" dołączył do stałej obsady 3. sezonu "Westworld". Szczegółów jego roli nie podano, ale mamy ładne podziękowanie od Paula dla twórców serialu, zaczynające się od słów "Dolores, czuję się jakbym był we śnie. Czy możesz mnie z niego obudzić?".

2. Sequel "Designing Women" w ABC. "Designing Women" to komedia, która była emitowana w latach 1986-1993 w telewizji CBS. Teraz powróci w nowej odsłonie - twórcy Linda Bloodworth Thomason i Harry Thomason obiecują, że zobaczymy nowe pokolenie Sugarbakers z nowymi bohaterkami, które będą projektować wnętrza w Atlancie.

3. Twórca "Modern Family" zapowiada czyjąś śmierć w 10. sezonie. Nie wiemy oczywiście, kto umrze w "Modern Family", ale twórca serialu, Christopher Lloyd, mówi, że będzie to ważna postać i że widzowie się wzruszą, a reperkusje będziemy oglądać w kilku odcinkach.

4. Elaine Hendrix w obsadzie "Proven Innocent". Aktorka znana z "Sex&Drugs&Rock&Roll" dostała rolę powracającą w prawniczym serialu FOX-a.

5. Leslie Grossman w 4. sezonie "Fuller House". Aktorka znana z "American Horror Story" zagra lekarkę ze szpitala, w którym prawdopodobnie będzie rodzić Kimmy.

6. Zwiastun 5. sezonu "How to Get Away with Murder". Serial wraca 27 września.

7. I jeszcze dłuższy zwiastun "Chirurgów". Powrót również 27 września.

REKLAMA