6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Supernatural" (Fot. CW)

Znakomita obsada nowego serialu "The Hot Zone". Producent "Gry o tron" podpisał umowę z Amazonem. Zdjęcia z powrotu "Supernatural". A oprócz tego "The Conners" i nie tylko.

1. Znakomita obsada nowego serialu "The Hot Zone". National Geographic tworzy serial "The Hot Zone", adaptację książki Richarda Prestona o wirusie Ebola. W obsadzie od początku była Julianna Margulies, która zagra dr Nancy Jaax, lekarkę amerykańskiej armii, która robi co się da, by zapobiec rozprzestrzenianiu się groźnego wirusa. Noah Emmerich ("The Americans") zagra jej męża, porucznika; Topher Grace ("Różowe lata 70.") wcieli się w wirusologa; a oprócz nich w obsadzie są jeszcze Robert Sean Leonard ("Dr House"), James D’Arcy ("Agentka Carter"), Nick Searcy ("Justified"), Liam Cunningham ("Game of Thrones"), Paul James ("The Path") i Robert Wisdom ("The Wire"). Produkcja już rusza, premiera w 2019 roku.

2. "Us & Them" zostanie pokazane w USA. "Us & Them" to sitcom FOX-a z 2013 roku, oparty na brytyjskim serialu "Gavin & Stacey". Serial został zamówiony, a potem skasowany, zanim jeszcze zdążono go wyemitować. Alexis Bledel i Jason Ritter grali parę, która poznała się w nietypowy sposób i pozostała ze sobą mimo różnych przeciwności. Teraz wreszcie się dowiemy, czy FOX słusznie zrezygnował z tego serialu – pokaże go platforma Crackle.

3. Producent "Gry o tron" podpisał umowę z Amazonem. Bryan Cogman, jeden z producentów i scenarzystów "Gry o tron", przeszedł do Amazona.

4. Cassandra Jean Amell w crossoverze Arrowverse. Żona Stephena Amella zagra Norę Fries, małżonkę Mr. Freeze'a.

5. Zdjęcia z premiery "The Conners" i zmiana w obsadzie. Maya Lynne Robinson przejmie rolę żony DJ-a. Foty z premiery serialu znajdziecie tutaj – zdaje się, że Jackie ma złe wiadomości.

LAURIE METCALF, SARA GILBERT, LECY GORANSON, JOHN GOODMAN

MICHAEL FISHMAN, MAYA LYNNE ROBINSON

6. Zdjęcia z premiery 14. sezonu "Supernatural". A na nich wielkie zamieszanie, którego sprawcą jest Michael – więcej tutaj.

supernatural-01

supernatural-02

REKLAMA