7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

0

Uniwersum "The Walking Dead" ma przetrwać jeszcze dekadę. "Absentia" wróci w 2019 roku. Australijski kryminał "Mystery Road" w Ale kino+. A oprócz tego "Midnight, Texas", "Superstore" i nie tylko.

1. Uniwersum "The Walking Dead" ma przetrwać jeszcze dekadę. Josh Sapan, dyrektor generalny AMC Networks, powiedział, że stacja ma wciąż wielkie plany co do "The Walking Dead", "Fear the Walking Dead" i potencjalnych kolejnych spin-offów. Serialowe uniwersum wkrótce skończy 10 lat i ma przetrwać kolejną dekadę.

2. "Absentia" wróci w 2019 roku. Telewizja AXN poinformowała, że w Sofii rozpoczęły się zdjęcia do 10-odcinkowego 2. sezonu serialu "Absentia". Zobaczymy, jak Emily stara się wrócić do równowagi i odnaleźć w nowej rzeczywistości, w czym pomagają jej syn Flynn i były mąż Nick. Ale jej obsesyjne śledztwo doprowadza do odkrycia seryjnego mordercy i niebezpiecznego spisku, który zagraża nie tylko jej rodzinie. Powrócą oczywiście Stana Katic i Patrick Heusinger, a do obsady dołączą Matthew Le Nevez i Natasha Little – on w roli byłego komandosa z rozbrajająco optymistycznym nastawieniem do życia, ona jako profilerka FBI.

3. Australijski kryminał "Mystery Road" w Ale kino+. Start w niedzielę 16 września o godz. 20:10, emitowane będą po dwa odcinki. Więcej o serialu, którego akcja dzieje się w niezwykłych okolicznościach przyrody, przeczytacie w Serialowej alternatywie.

4. Monica Raymund w nowym serialu Starz. Aktorka znana z "Chicago Fire" zagra główną rolę w "P-Town". Jej postać będzie imprezową lesbijką z miasteczka Provincetown, pracującą w National Marine Fisheries Services. Pewnego dnia znajduje ciało na plaży i dostaje obsesji na punkcie rozwiązania zagadki morderstwa, a przy okazji konfrontuje się z własnymi problemami. Twórczynią serialu jest Rebecca Cutter ("Gotham").

5. "Champions" nie dało rady znaleźć nowej stacji. Skasowany przez NBC sitcom nie wróci z 2. sezonem w żadnej innej stacji.

6. Więcej o Fiji w 2. sezonie "Midnight, Texas". Showrunnerzy "Midnight, Texas" powiedzieli, że w 2. sezonie dowiemy się więcej o genealogii Fiji jako czarownicy, a także o relacjach dwóch różnych typów wiedźm.

7. Zapowiedź 4. sezonu "Superstore". Serial wraca 4 października.

  • assault

    z tym twd to nie bardzo, niech wezmą poprawę że oglądalność spada

  • Hazel

    Akurat zakończenie ostatniego sezonu Superstore wydało mi się jednym z durniejszych jakie w życiu widziałam. Całkowicie niepotrzebne i nadto szokujące. Poza tym serial całkiem okej, ale imo do Brooklyn 99 nie ma co porównywać.