7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

HBO dołącza do produkcji "His Dark Materials". Ed Sheeran żałuje, że przeżył w "Grze o tron". Matthew Perry zdradził, że był w szpitalu przez trzy miesiące. A oprócz tego "Will & Grace", "AHS: Apokalipsa" i nie tylko.

1. HBO dołącza do produkcji "His Dark Materials". "His Dark Materials", czyli serial fantastyczny na podstawie trylogii książek Philipa Pullmana, ma być jedną z najdroższych produkcji brytyjskiej telewizji BBC. Ale BBC nie będzie musiało ponosić pełnych kosztów – do produkcji dołączyło HBO, które pokaże "His Dark Materials" prawdopodobnie także w Polsce. W obsadzie serialu, opowiadającego o przygodach dziewczynki z innego świata, która udaje się w niebezpieczną wyprawę, znajdują się m.in. Dafne Keen, James McAvoy, Ruth Wilson and Lin-Manuel Miranda. Jest już zamówienie na dwa sezony po 8 odcinków.

2. Ed Sheeran żałuje, że przeżył w "Grze o tron". Ed Sheeran wie, że wielu fanom "Gry o tron" nie podobał się jego występ i żałuje, że twórcy serialu nie zamordowali go brutalnie.

3. Matthew Perry zdradził, że był w szpitalu przez trzy miesiące. Aktor z "Przyjaciół" przeszedł operację i, jak sam zdradził na Twitterze, spędził trzy miesiące w szpitalu.

4. Powiększa się obsada serialu BBC "Gold Digger". "Gold Digger" opowie historię starszej kobiety (Julia Ormond) zakochanej w młodszym mężczyźnie (Ben Barnes). Do obsady dołączyli Alex Jennings ("The Crown"), Jemima Rooper ("Lost in Austen") i Sebastian Armesto ("Poldark").

5. Wycięta scena z 3. sezonu "Supergirl". A w niej ważny moment Alex i Maggie.

6. David Schwimmer na planie "Will & Grace". Zobaczcie materiał zza kulis nowego sezonu i poznajcie nowego faceta Grace.

7. Zapowiedź 2. odcinka "American Horror Story: Apokalipsa". Odcinek nosi tytuł "The Morning After" i zostanie pokazany na FOX Polska w czwartek o godz. 23:00. Jeśli zwiastun nie kłamie, pojawią się w nim znajome postacie.

REKLAMA