Roseanne Barr zdradziła, jaki będzie los jej bohaterki w "The Conners". Tak, pewnie dobrze obstawialiście

"Roseanne" (Fot. ABC)

Co można zrobić z gwiazdą, którą wyrzuciło się z serialu za rasizm? Tylko jedno. Roseanne Barr zaspoilerowała los swojej bohaterki w "The Conners", ale pewnie i tak już to wiedzieliście.

Roseanne Barr pojawiła się w ostatni weekend w youtube'owym programie Walk Away, prowadzonym przez Brandona Strakę, i bez żadnych oporów zdradziła, co się stanie z jej serialową bohaterką w "The Conners", spin-offie "Roseanne" pozbawionym Roseanne.

- O tak, zabili ją. Umrze z przedawkowania opioidów - oznajmiła aktorka.

Barr dodała, że nie była zadowolona, kiedy dowiedziała się, jak scenarzyści zakończyli losy jej postaci. Powiedziała także, że wątek z jej bohaterką nadużywającą leków był jej pomysłem – sama trzy lata temu miała operację kolana i jakiś czas walczyła, zanim była w stanie zrezygnować ze środków przeciwbólowych.

- Chciałam to pokazać w serialu. Ale nigdy nie chciałam, żeby Roseanne przedawkowała opioidy. To takie cyniczne i okropne. Mogła umrzeć jako bohaterka albo wcale. (...) Nie mieli wystarczająco, żeby mnie zwolnić, więc musieli okrutnie obrazić ludzi, którzy kochali tę rodzinę i ten serial - mówiła Barr.

O tym, że główną bohaterkę "Roseanne" czeka nie najlepszy los w "The Conners", już wcześniej zdążył poinformować świat John Goodman, jej serialowy mąż. Zapytany przez brytyjskiego "Timesa" o to, co się będzie działo z Danem na początku nowego serialu, odpowiedział po prostu: "Pewnie będzie przygnębiony i smutny, bo jego żona nie żyje".

10-odcinkowy 1. sezon "The Conners" zadebiutuje 16 października w telewizji ABC. Powrócą w nim wszyscy najważniejsi aktorzy oprócz Barr - John Goodman (Dan), Laurie Metcalf (Jackie), Sara Gilbert (Darlene), Lecy Goranson (Becky) i Michael Fishman (D.J.), a także młodsze pokolenie, które dołączyło do "Roseanne" po powrocie serialu - zaś produkcję wciąż będzie prowadzić Bruce Helford.

Śmierć serialowej "Roseanne" zdradził tak naprawdę już oficjalny opis serialu, który brzmi: "Po nagłym zwrocie zdarzeń Connerowie są zmuszeni stawić czoła codziennej walce w życiu w Lanford, tak jak nie musieli jeszcze nigdy wcześniej". Jedyny na razie teaser możecie obejrzeć poniżej.

REKLAMA