Spokojnie, "Bodyguard" będzie w Polsce! Podziękujcie Netfliksowi i szykujcie się do binge'owania

"Bodyguard" (Fot. BBC)

Najbardziej szalony, wciągający i zaskakujący serial ostatnich tygodni pojawi się na Netfliksie. Tylko jeszcze trochę będziecie musieli na niego poczekać.

Jak donosiliśmy już parę razy na łamach Serialowej, Brytyjczycy mają teraz serial, który sprawia, że miliony widzów łapią się co tydzień za głowy i w tej pozycji pozostają przez godzinę. "Bodyguard" wystartował 31 sierpnia i od tego czasu pobił wszelkie możliwe rekordy. I jak donosi Deadline, dzięki Netfliksowi serial zobaczy cały świat. Zaznaczcie sobie w kalendarzach na czerwono 24 października, bo to właśnie tego dnia cały 1. sezon wyląduje na platformie.

Cóż to takiego ten "Bodyguard" i dlaczego nie potrafimy przestać o nim mówić? To serial BBC, w którym Richard Madden (Robb Stark z "Gry o tron") gra Davida Budda, weterana wojennego, a teraz członka oddziału RaSP (Royalty and Specialist Protection) londyńskiej policji. Jego zadaniem będzie ochrona kontrowersyjnej pani minister, Julii Montague (Keeley Hawes, "Line of Duty"), której polityka stoi w sprzeczności ze wszystkimi jego przekonaniami.

Czy David będzie w stanie dobrze wykonać swoje zadanie? Czy może wyznaczony do ochrony bohater stanie się największym zagrożeniem? W 6-odcinkowym serialu, którego twórcą jest Jed Mercurio ("Line of Duty"), nic nie jest takie, jakim się wydaje, i za każdym rogiem widzów czeka twist. To miks akcyjniaka, dramatu psychologicznego i paru innych gatunków, które połączono w niesamowicie wciągającą całość.

Nasza recenzja "Bodyguarda" tutaj, a poniżej możecie zobaczyć zwiastun.

REKLAMA