7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Tom Hiddleston ma wrócić jako Loki w serialu Disneya. Penélope Cruz chce dalej współpracować z Ryanem Murphym. Louis Herthum z "Westworld" dołącza do obsady "What/If". A oprócz tego "Grown-ish", Emmy i nie tylko.

1. Rekordowo niska oglądalność gali rozdania Emmy. 10,17 mln widzów i rating 2,4 – poniedziałkowa gala Emmy miała najsłabszą oglądalność od lat.

2. Za to wszyscy interesowali się oświadczynami Glenna Weissa. Oświadczyny reżysera oscarowej gali to moment, o którym najwięcej się mówiło w serwisach społecznościowych.

3. Louis Herthum dołącza do obsady "What/If". Aktor znany z roli ojca Dolores w "Westworld" pojawi się w netfliksowym thrillerze "What/If". Wiadomo tylko, że jego rola będzie powracająca, a postać będzie mieć na imię Foster. Do obsady "What/If" dołączył także Dave Annable ("Brothers & Sisters") jako dr Ian Harris.

4. Tom Hiddleston ma wrócić jako Loki w serialu Disneya. Disney nie zapomniał o zapowiadanym serwisie streamingowym. Jedną z atrakcji mają być seriale z bohaterami marvelowskimi, w tym Tomem Hiddlestonem jako Lokim i Elizabeth Olsen w roli Scarlet Witch.

5. Penélope Cruz chce dalej współpracować z Ryanem Murphym. "Kochamy Ryana. On tworzy niesamowitą atmosferę, chciałabym dalej z nim pracować" - powiedziała odtwórczyni roli Donatelli Versace na jednej z imprez po gali Emmy.

6. Awanse w obsadzie "Grown-ish". W stałej obsadzie 2. sezonu będą Chloe i Halle Bailey, a także Luka Sabbat. Z kolei rola Diggy'ego Simmonsa będzie powracająca.

7. Bert i Ernie to geje według jednego ze scenarzystów "Ulicy Sezamkowej". Mark Saltzman, były scenarzysta "Ulicy Sezamkowej", powiedział, że według niego Bert i Ernie zawsze byli gejami. On i jego zmarły partner słyszeli nawet często od znajomych, że mają relację jak Bert i Ernie.

Od razu pojawił się oficjalny tweet "Ulicy Sezamkowej", który to zdementował – Bert i Ernie są mężczyznami i najlepszymi przyjaciółmi. Mają mnóstwo ludzkich cech, ale jako kukiełki orientacji seksualnej nie mają żadnej.

REKLAMA