"Nawiedzony dom na wzgórzu" ma pełny zwiastun – zobaczcie, jak Netflix będzie nas straszyć tej jesieni

"Nawiedzony dom na wzgórzu" (Fot. Netflix)

Stara posiadłość pogrążona w egipskich ciemnościach i dwójka dzieci, które mają koszmarny sen. Netflix prezentuje "Nawiedzony dom na wzgórzu" – klasyczny horror w serialowym wydaniu.

"Nawiedzony dom na wzgórzu" to serialowa adaptacja gotyckiego horroru Shirley Jackson z 1959 roku. Bohaterami serialu Netfliksa będzie rodzeństwo, wychowane w starej rezydencji, która potem stała się jednym z najsłynniejszych nawiedzonych domów w kraju. Teraz, już jako dorośli ludzie, zmuszeni są razem stawić czoła rodzinnej tragedii. Czeka ich konfrontacja z duchami z przeszłości - niektóre z nich czają się tylko w ich głowach, a niektóre mogą naprawdę ukrywać się gdzieś w zakamarkach owianego złą sławą domu na wzgórzu.

Serial stworzył, wyreżyserował i wyprodukował Mike Flanagan ("Hush", "Oculus"). W obsadzie znajdują się Michiel Huisman ("Game of Thrones"), Carla Gugino ("Californication"), Timothy Hutton ("American Crime"), Elizabeth Reaser ("Manhunt: Unabomber"), Oliver Jackson-Cohen ("Emerald City"), Henry Thomas ("E.T."), Kate Siegel ("Hush"), Victoria Pedretti, Lulu Wilson ("Sharp Objects"), McKenna Grace ("Designated Survivor"), Paxton Singleton, Violet McGraw i Julian Hilliard.

Premiera 10-odcinkowego sezonu zaplanowana jest na 12 października, a straszny zwiastun już jest. Dwójka dzieci prosi w nim Carlę Gugino, aby je obudziła z koszmarnego snu – tylko czy jest sen, z którego da się obudzić?

HauntingOfHillHouse_Vertical-Main_PRE_PL

REKLAMA