8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Downton Abbey" (Fot. ITV)

Film "Downton Abbey" ma już datę premiery. "Snowfall" z zamówieniem na 3. sezon. Jessica Lange i Sarah Paulson na planie "American Horror Story". A oprócz tego "Pose", "The Good Doctor" i superbohaterki Marvela.

1. Film "Downton Abbey" ma już datę premiery. Ekipę "Downton Abbey" zobaczymy na wielkim ekranie we wrześniu 2019 roku. A dokładniej, światowa data premiery filmu, w którym powrócą wszyscy główni bohaterowie serialu, została wyznaczona na 13 września 2019.

2. "Snowfall" z zamówieniem na 3. sezon. Telewizja FX zamówiła 3. sezon serialu "Snowfall", który zobaczymy w 2019 roku.

3. "Greenleaf" także powróci z kolejnym sezonem. "Greenleaf" ma już zamówienie na 4. sezon, który również zobaczymy w 2019 roku.

4. Jessica Lange i Sarah Paulson na planie "American Horror Story". Zdjęcie z planu "Apokalipsy" wrzucił sam Ryan Murphy, twórca serialu.

5. Awans w obsadzie "Pose". Sandra Bernhard, czyli serialowa pielęgniarka Judy, pomagająca pacjentom z HIV/AIDS, będzie w stałej obsadzie 2. sezonu "Pose".

6. Beau Garrett opuszcza obsadę "The Good Doctor". Serialowa Jessica Preston nie pojawi się w 2. sezonie "The Good Doctor".

7. Marvel i ABC tworzą serial o superbohaterkach. Kobiety będą ratować świat w nowym serialu Marvela i ABC, który pisze Allan Heinberg ("Wonder Woman"). Na razie nie wiemy, które dokładnie superbohaterki pojawią się na ekranie – serwis Deadline obstawia takie postacie jak A-Force, Lady Liberators czy Fearless Defenders.

8. Zwiastun 5. sezonu "Empire" zapowiada czyjąś śmierć. Serial wraca 26 września.

REKLAMA