"Daredevil" powraca – teaser i data premiery 3. sezonu. Zobaczcie, jak Matt Murdock zamienia się w Diabła

"Daredevil" (Fot. Netflix)

0

Mamy teaser 3. sezonu "Daredevila" z mrocznym Mattem Murdockiem, a także nowe plakaty. Diabeł zostanie wypuszczony w październiku i przygotujcie się, bo będzie się działo!

"Nie bój się ciemności, stań się nią" i "Niech zapadnie mrok" - takie hasła towarzyszą powrotowi marvelowskiego serialu "Daredevil". Netflix zapowiedział premierę 3. sezonu na 19 października, a także wypuścił nowy teaser i dwa plakaty, zapowiadające zbratanie się naszego Diabła z mrokiem.

Była już o tym zresztą mowa w pierwszym teaserze, tym z napisów końcowych 2. sezonu "Iron Fista", w którym Matt Murdock (Charlie Cox) spowiadał się w konfesjonale. "Zwykłem szukać sprawiedliwości w sądzie. W świetle dnia. Myliłem się. Mrok należy zwalczać mrokiem. A ja wolę umrzeć jako Diabeł, niż żyć jako Matt Murdock" - powiedział wtedy.

Dzisiejszy teaser także mówi, że aby pokonać zło, trzeba uwolnić Diabła. Widzimy w nim, jak nasz bohater – którego ostatnio widzieliśmy w bardzo kiepskim stanie w finale "The Defenders" – powraca do formy, trenuje i snuje mroczne plany na przyszłość. Zaznaczcie w kalendarzach 19 października!

Daredevil_Vertical-Crucifix_PRE_EN

daredevil01