10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Katherine McNamara w "Shadowhunters" (Fot. Freeform)

"Kacze opowieści" z zamówieniem na 3. sezon. Katherine McNamara w obsadzie "Arrow". Nowa "Strefa mroku" w 2019 roku. "Watchmen" ma oscarowych kompozytorów. A oprócz tego "Rezydenci", "Homecoming" i nie tylko.

1. "Kacze opowieści" z zamówieniem na 3. sezon. 2. sezon "Kaczych opowieści" będzie mieć premierę 20 października, gościnnie pojawią się m.in. Julie Bowen ("Modern Family"), Jack McBrayer ("30 Rock") i Jameela Jamil ("The Good Place". A oprócz tego ogłoszono, że powstanie sezon nr 3.

2. Katherine McNamara w obsadzie "Arrow". Aktorka znana z "Shadowhunters" dostała ważną rolę powracającą w serialu "Arrow". Pojawi się w pierwszej połowie 7. sezonu jako Maya, uliczna wojowniczka i złodziejka ze Star City. Nieoficjalnie postać nazwano podczas castingu "Buffy: Postrach superbohaterów".

3. Szef rozrywki NBC planuje odejść ze stanowiska. Robert Greenblatt, czyli człowiek, który wyprowadził seriale NBC z kryzysu, chce opuścić stację po ośmiu latach. Na razie jest w trakcie negocjowania, na jakich warunkach odejdzie.

4. Nowa "Strefa mroku" w 2019 roku, Jordan Peele narratorem. Telewizja CBS ogłosiła, że współczesna reinterpretacja "Strefy mroku" stanie się faktem w 2019 roku. Serial będzie pokazywany w serwisie CBS All Access. Gospodarzem i narratorem – w miejsce Roda Serlinga – będzie Jordan Peele. Zdjęcia mają ruszyć jesienią, pierwszy teaser możecie zobaczyć poniżej

5. Laurie Holden w obsadzie "Proven Innocent". Aktorka znana z "The Americans" zagra w prawniczym serialu FOX-a żonę postaci Kelseya Grammera, twardego prokuratora stanowego.

6. Kenan Thompson w nowym serialu NBC. Kenan Thompson z "Saturday Night Live" ma zagrać główną rolę – ojca, który musi także zastąpić matkę dla swoich dzieci, po tym jak jego żona umiera – w nowej komedii "Saving Larry". Serial pisze Jackie Clarke ("Superstore", "Happy Endings"), a producentami są Thompson i szef "Saturday Night Live" Lorne Michaels. Jeśli "Saving Larry" dostanie zamówienie, Kenan Thompson opuści SNL po 16 sezonach.

7. Wiadomo, kto zagra serialową Stargirl. Brec Bassinger, która do tej pory grała w serialu "Bella and the Bulldogs" stacji Nickelodeon, dostała tytułową rolę w 13-odcinkowym serialu "Stargirl" serwisu streamingowego DC Universe.

8. Trent Reznor i Atticus Ross skomponują muzykę do "Watchmen". Duet, który otrzymał Oscara za ścieżkę dźwiękową "The Social Network", stworzy muzykę do nowego serialu Damona Lindelofa i telewizji HBO.

9. Fragment premiery 2. sezonu "Rezydentów". A w nim szpital pogrążony w chaosie po burzy. Serial wraca 24 września w USA, a w Polsce teraz możecie oglądać 1. sezon na kanale FOX.

10. Nowe zwiastuny "Homecoming" i "The Romanoffs". Oba seriale to nowości platformy Amazon Prime Video i zarazem produkcje, które wylądowały na samym szczycie naszej listy najbardziej oczekiwanych seriali tej jesieni.

REKLAMA