10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Crown" (Fot. Netflix)

"Star Trek: Short Treks" z premierą w październiku. Nowa rodzina królewska na zdjęciach zza kulis "The Crown". Michaela Watkins dołącza do "Search Party". A oprócz tego "Suits", "Czarodziejki" i nie tylko.

1. Michaela Watkins dołącza do "Search Party". Aktorka znana z "Casual" pojawi się w sześciu odcinkach 3. sezonu "Search Party" w roli prokurator, która robi co może, żeby wsadzić głównych bohaterów za kratki.

2. "Star Trek: Short Treks" z premierą w październiku. "Star Trek: Short Treks" to cztery krótkie odcinki "Star Trek: Discovery" – po 10, 15 minut każdy – które będą skupiać się na konkretnych bohaterach. Na pierwszy ogień pójdzie Tilly, a po niej będzie Craft, nowy bohater, w którego wciela się Aldis Hodge ("Underground"), oraz Saru i Harry Mudd. Premiera zaplanowana jest na 4 października, przy czym kolejne odcinki będą nie co tydzień, tylko co miesiąc.

3. Kearran Giovanni w 2. sezonie "Black Lightning". Aktorka znana z "Major Crimes" dostała rolę powracającą w serialu CW. Zagra najemniczkę wyszkoloną przez brytyjskie służby wywiadowcze.

4. Nowa rodzina królewska na zdjęciach zza kulis "The Crown". Rządy w "The Crown" przejmują Helena Bonham Carter, Olivia Colman i Tobias Menzies – zdjęcia znajdziecie tutaj.

5. Justin Theroux bohaterem profilu w "The New York Times". Artykuł przeczytacie tutaj – jest w nim Nowy Jork z różnych perspektyw, pies Justina (ale nie ten z "The Leftovers"), "łagodne rozstanie" z Jennifer Aniston i trochę ciekawostek zza kulis "Maniaca".

6. Zwiastun "Into the Dark", nowego serialu Hulu. Serial jest antologią, której każdy odcinek będzie zainspirowany innym świętem. Premiera 5 października.

7. Bethany Joy Lenz i inni aktorzy w spin-offie "Suits". Bethany Joy Lenz z "One Tree Hill" wcieli się w postać Keri Allen, prawniczki, którą w pilocie zagrała Rebecca Rittenhouse. Poza tym do stałej obsady spin-offu "Suits" dołączyli Chantel Riley ("Wynnona Earp"), Isabel Arraiza ("The Oath") i Eli Goree ("Ballers").

8. Ego Nwodim w obsadzie 44. sezonu "Saturday Night Live". Ego Nwodim to aktorka znana głównie jako członkini grupy komików z Chicago – Upright Citizens Brigade. Od nowego sezonu dołączy do obsady "Saturday Night Live".

9. Kolejny zwiastun nowych "Czarodziejek". Serial startuje 14 października.

10. Plakat 2. sezonu "Midnight, Texas". 2. sezon startuje 26 października i ma być "bardziej seksowny, zmysłowy, przerażający" i w stylu opery mydlanej".

midnight-texas-season-2-poster

REKLAMA