"Rick i Morty" szaleją w wersji anime – zobaczcie pomysłową czołówkę fanowską

"Rick i Morty" (Fot. Adult Swim)

Odmłodzony Rick, upiększony Morty i zremiksowany motyw muzyczny – to wszystko i jeszcze więcej przynosi fanowska przeróbka "Ricka i Morty'ego" w stylu anime.

Czy "Rick i Morty" doczekają się w nowym sezonie odcinka w stylu anime? Tak zdawał się sugerować wypuszczony w sierpniu teaser serialu. Zanim jednak obejrzymy efekty pracy Dana Harmona i jego ekipy, możemy zobaczyć wersję fanowską.

Na kanale animatora, który ukrywa się pod nickiem Malec, pojawiło się wideo, pokazujące, jak prezentowaliby się bohaterowie najbardziej niegrzecznej serialowej kreskówki w wersji anime. Najważniejsze elementy z serialu pozostały zachowane, ale bohaterowie zyskali nowy wygląd, a motyw muzyczny – nowe brzmienie. Tylko Pickle Rick za bardzo się nie zmienił!

"Rick i Morty" ma zamówienie na 70 kolejnych odcinków, a twórcy już pracują 4. sezonem, który premierę będzie mieć w 2019 roku.

Jak mówił Dan Harmon, współtwórca serialu, nowe odcinki pisane są trochę inaczej niż poprzednie, tj. scenarzyści skupiają się na żartach i zabawnych momentach, dobudowując do nich fabułę, zamiast prowadzić ją z punktu A do punktu B. Harmon zdradził, że zmieniono sposób pracy, bo właśnie w ten sposób powstały najlepsze odcinki, jak "Total Rickall" czy "Pickle Rick" – ktoś wymyślił śmieszny moment i do tego dopisano całą resztę.

REKLAMA