10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Nominacje do People's Choice Awards. "Bodyguard" z kolejnym rekordem w finale. "Harlots" z zamówieniem na 3. sezon. "Kruk. Szepty słychać po zmroku" z prestiżową nagrodą. A oprócz tego "Camping" i inne seriale.

1. Nominacje do People's Choice Awards. "Chirurdzy" i "Shadowhunters" mają po pięć nominacji, "Trzynaście powodów" i "Riverdale" po cztery, a "This Is Us" i "The Big Bang Theory" po trzy. Pełna lista tutaj.

2. "Bodyguard" z kolejnym rekordem w finale. 10,4 mln Brytyjczyków obejrzało finał "Bodyguarda" w BBC. To najlepszy wynik w całym sezonie.

3. "Harlots" z zamówieniem na 3. sezon. Serial o XVIII-wiecznych prostytutkach powróci z 8-odcinkowym 3. sezonem.

4. Ekipa "One Tree Hill" powróci w filmie świątecznym. Film "The Christmas Contract", w którym zagrają Hilarie Burton, Robert Buckley, Danneel Ackles i Antwon Tanner, a także "'Tis the Season: A One Tree Hill Cast Reunion" – takie plany ma telewizja Lifetime na 22-23 listopada.

5. Molly Quinn w nowym serialu ABC. Aktorka znana z "Castle" zagra powracającą rolę w "The Fix", serialu prawniczym ABC, produkowanym przez Marcię Clark.

6. Robert Greenblatt już nie jest szefem NBC Entertainment. Robert Greenblatt odszedł z NBC po ośmiu latach. Zastąpi go duet George Cheeks i Paul Telegdy.

7. Domhnall Gleeson w pilocie nowego serialu HBO. Aktor znany z "Gwiezdnych wojen" zagra jedną z głównych ról w "Run", nowym serialu Phoebe Waller-Bridge. Serial będzie komediowym thrillerem, opowiadającym historię dwójki byłych kochanków, którzy 15 lat temu zawarli pakt, że razem uciekną, jeśli jedno wyśle SMS-a o treści "RUN". HBO zamówiło na razie odcinek pilotowy.

8. Zoë Kravitz w "High Fidelity" Disneya. Zoë Kravitz będzie gwiazdą "High Fidelity" (czyli "Przebojów i podbojów") platformy streamingowej Disneya. Serial będzie adaptacją książki Nicka Hornby'ego. Aktorka znana z "Wielkich kłamstewek" zagra właścicielkę sklepu muzycznego, mającą obsesję na punkcie popkultury – czyli tę samą rolę, co John Cusack w filmie.

9. "Kruk. Szepty słychać po zmroku" nagrodzony na festiwalu w Salonikach. Polski serial Canal+ otrzymał dwie nagrody na festiwalu Mediamixx w greckich Salonikach – dla najlepszego serialu dramatycznego i za najlepszy scenariusz. Dostał także nominacje za najlepsze zdjęcia i dla najlepszego reżysera.

10. "Camping" z polskim zwiastunem i datą premiery. Serial, w którym Jennifer Garner i David Tennant pojadą na camping, wystartuje w HBO 15 października o godz. 21:10. Tego samego dnia od rana premiera będzie dostępna w HBO GO.

REKLAMA