Czy "Why Women Kill" to nowe "Gotowe na wszystko"? Marc Cherry szykuje następcę swojego hitu

"Gotowe na wszystko" (Fot. ABC)

Marc Cherry, czyli twórca "Gotowych na wszystko", powróci z nową historią z kobietami w rolach głównych. Poznajcie szczegóły serialu "Why Women Kill", który powstanie dla platformy CBS All Access.

"Why Women Kill" to właśnie zamówiony przez CBS All Access serial Marca Cherry'ego, który będzie połączeniem dramatu z czarną komedią. Po samym tytule można wnioskować, że twórca "Gotowych na wszystko" i "Devious Maids" wróci do klimatów, z których go dobrze znamy, a opis tylko te przypuszczenia potwierdza.

Będzie to bowiem rozgrywająca się na trzech płaszczyznach czasowych historia trójki kobiet żyjących w różnych dekadach. Poznamy gospodynię domową z lat 60., bywalczynię salonów z lat 80. i współczesną prawniczkę. Wszystkie trzy połączy fakt, że będą zdradzane przez mężów. "Why Women Kill" ma zatem sprawdzić, jak zmieniała się rola kobiet na przestrzeni lat i jak ich reakcja na niewierność pozostawała taka sama.

"Lubimy myśleć, że instytucja małżeństwa ewoluowała na przestrzeni ostatnich dekad, ale zdrada ciągle potrafi nami dogłębnie wstrząsnąć" – powiedział Marc Cherry w oficjalnym oświadczeniu. "Why Women Kill" ma zbadać, co się dzieje, gdy do głosu dochodzą pierwotne kobiece instynkty oraz jakie niespodziewane i pokręcone ma to konsekwencje.

Brzmi to wszystko na opowieść, która jak najbardziej może przypaść do gustu fanom "Gotowych na wszystko". Zwłaszcza że ci raczej nie mają co liczyć na to, że ich ulubione desperatki jeszcze powrócą. Mimo że serialowe aktorki bardzo ciepło wypowiadały się o możliwości jego wskrzeszenia, sam Marc Cherry jest przeciwny temu pomysłowi i woli koncentrować się na nowych projektach. Pierwsza okazja by sprawdzić, czy to dobra decyzja, będzie właśnie przy okazji "Why Women Kill".

Serial nie ma jeszcze daty premiery, wśród producentów oprócz Cherry'ego są również Brian Grazer ("Arrested Development") i Francie Calfo ("Geniusz").

REKLAMA