W którymś z seriali będzie 20-letni przeskok czasowy! Michael Ausiello ma dla Was zagadkę roku

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

0

Nie, nie sugerujemy, że to "Stranger Things"! A przynajmniej niekoniecznie. W którymś serialu wydarzą się rzeczy dziwne i dziwniejsze, a my mamy pierwsze wskazówki.

Blind Item to seria spoilerów od Michaela Ausiello, szefa serwisu TVLine, który zdradza wszystko, nie zdradzając jednocześnie niczego. Innymi słowy, rzuca ogromnym spoilerem z jakiegoś serialu, po czym podgrzewa atmosferę, zapraszając do zgadywania, o jaki serial może chodzić.

Najnowsza wrzutka jest naprawdę mocna, przynajmniej na pierwszy rzut oka: otóż któryś z popularnych seriali dramatycznych zaliczy przeskok czasowy o 20 lat do przodu. Tajemnicze źródło twierdzi, że szykuje się coś naprawdę wielkiego i że członkowie obsady już się szykują do spędzania długich godzin u charakteryzatorów. Na razie mowa jedynie o szykowaniu się, bo plan dopiero czeka na wcielenie w życie.

Nie jest pewne, jaka część sezonu – czy też ile wątków – ma dziać się w nowym, futurystycznym świecie. Bardzo możliwe, że serial będzie przeskakiwał pomiędzy różnymi timeline'ami, tak jak "This Is Us", "Outlander" i "Westworld" (wyliczanka nie nasza, tylko Ausiello, i to prawdopodobnie eliminuje te trzy konkretne tytuły).

Są jeszcze dwie wskazówki: po pierwsze, to będzie serial kablówki albo serwisu streamingowego. Wielka Czwórka (ABC, CBS, FOX, NBC) i CW są ze zgadywanki wyłączone. Po drugie, sezon, w którym nastąpi przeskok czasowy, zostanie wyemitowany w 2019 roku.

Trzy, dwa, jeden, zgadujemy! Wśród typów czytelników TVLine znajduje się już "Outlander" (ależ to byłoby piękne, gdyby Ausiello w swojej wyliczankę podał TEN tytuł!), "The Walking Dead", "The Crown", "Stranger Things", "Mr. Robot", "Star Trek: Discovery", "Legion", a nawet "Gra o tron". I co Wy na to?

 • M.B

  Gra o Tron odpada według mnie

  • SpookyStarbuck

   Tym bardziej, że powoli kończą zdjęcia do serialu. The Crown moim zdaniem też odpada, bo nie wiem dlaczego miałby być taki przeskok w czasie. Dotychczas akcja biegła linearnie. Obstawiałabym Mr. Robota. A może Veep, bo w poprzednim sezonie skakano pomiędzy różnymi latami.

   • Oto

    W The Crown jakiś przeskok chyba będzie, w końcu zmieniają aktorów? Ale to żaden sekret i nie 20 lat raczej. Veep odpada, bo mowa o dramatach. Też bym obstawial Mr Robot, jakoś mi pasuje taki myk do tego serialu.

 • Panna

  The Crown raczej nie przeskocza od razu 20 lat, przeciez w tym czasie tez byly rozne wazne wydarzenia - wydaje mi sie, ze to bedzie nastepowac stopniowo. Cos mi sie wydaje, ze tego serialu z przeskokiem czasowym nie ogladam :)

 • KIKI

  the affair?

  • Katarzyna Kozłowska

   Moja pierwsza myśl:) szczególnie, że Jackson również odchodzi i taki przeskok mógłby naprawdę jakoś to wszystko uratować. Zamiast odgrzewać stare kotlety, dać nowa pikantna historie lekko doprawiana stara.

 • BMR

  Jakby BBC startowało w tej konkurencji to powiedziałabym, że "Poldark"... A tak, to też obstawiam "The Affair".