6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"New Amsterdam" (Fot. NBC)

Bardzo dobry start "New Amsterdam" w NBC. Mark Hamill z wielką brodą w 2. sezonie "Templariuszy". Zwiastun 2. sezonu "Splitting Up Together". A oprócz tego "Bosch", Adam Driver i nie tylko.

1. Bardzo dobry start "New Amsterdam" w NBC. 8,4 mln widzów i rating 1,9 – taką oglądalnością może pochwalić się pilot serialu medycznego "New Amsterdam". To najlepszy debiut nowego serialu we wtorkowy wieczór w NBC od dwóch lat. Na CBS tymczasem niezły start zaliczyło "FBI". Premierę nowego serialu Dicka Wolfa obejrzało 10 mln Amerykanów, przy ratingu 1,3.

2. Nowe twarze w 5. sezonie "Boscha". Billy Lush ("Kingdom") i Juliet Landau ("Buffy the Vampire Slayer") dostali role powracające w 5. sezonie "Boscha". On zagra kryminalistę, a ona reporterkę sądową.

3. Zapowiedź premiery 44. sezonu "Saturday Night Live". Powrót w najbliższą sobotę, prowadzącym będzie Adam Driver. Skecz o Alladynie z 2016 roku, do którego odnosi się zwiastun, możecie zobaczyć tutaj.

4. Zwiastun 2. sezonu "Splitting Up Together". Serial wraca 16 października.

5. Zwiastun 4. sezonu "Legends of Tomorrow". A w nim m.in. John Constantine. Powrót serialu 22 października.

6. Mark Hamill z wielką brodą w 2. sezonie "Templariuszy". Mark Hamill pojawi się w "Templariuszach" w roli Talusa, zahartowanego w boju rycerza, który jest weteranem wypraw krzyżowych i przetrwał 10 lat w niewoli. Teraz jego zadaniem jest przygotowywanie nowicjuszy. Na zdjęciu widzicie go razem z Tomem Cullenem, serialowym Landrym.

templariusze467

REKLAMA