7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Downton Abbey" (Fot. ITV)

0

Max Brown w obsadzie filmu "Downton Abbey". Słaby start "A Million Little Things" i "Single Parents". Rodzice z Riverdale na plakacie 3. sezonu. A oprócz tego nowa rola Terry'ego Crewsa i nie tylko.

1. Max Brown w obsadzie filmu "Downton Abbey". Aktor znany m.in. z "Dynastii Tudorów" dołączył do obsady filmu "Downton Abbey". Szczegółów roli nie podano. Film zobaczymy we wrześniu przyszłego roku.

2. Słaby start "A Million Little Things" i "Single Parents". Premierę "A Million Little Things" obejrzało w ABC 5 mln Amerykanów przy ratingu 1,1. Z kolei "Single Parents" miało oglądalność 4,9 mln/1,3.

3. Netflix zamawia dwa serialowe romanse. Netflix stworzy serialowe adaptacje powieści "Virgin River" Robyn Carr i "Sweet Magnolias" Sherryl Woods. "Virgin River" to seria książek opowiadających o pielęgniarce, która zostawia za sobą bolesną przeszłość i zaczyna nowe życie w małym miasteczku w Kalifornii. "Sweet Magnolias" to z kolei historie trójki kobiet z Karoliny Południowej, które są przyjaciółkami od czasów szkoły średniej.

4. CW zamawia serial "Ruthless". Michael Weatherly ("Bull") wyprodukuje dla CW serial "Ruthless", opowiadający o byłym agencie CIA, który chce wrócić do normalnego życia, i nastoletniej dziewczynie, która od normalnego życia chce uciec. Mieszkająca na przedmieściach dwójka stworzy zaskakujący sojusz. Scenariusz serialu pisze George Olson.

5. Terry Crews poprowadzi spin-off "America's Got Talent". Terry Crews z "Brooklyn 9-9" będzie gospodarzem nowego programu NBC "America’s Got Talent: The Champions".

6. Kolejni gospodarze "Saturday Night Live" ogłoszeni. Awkwafina i Seth Meyers poprowadzą odcinki z 6 i 13 października.

7. Rodzice z "Riverdale" na plakacie 3. sezonu. Serial wraca 10 października (dzień później w Polsce), a rodzice będą mieć w tym sezonie ważny wątek.

riverdale0577

REKLAMA