8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Riverdale" (Fot. CW)

0

"I'm Dying Up Here" skasowane. Riley Keough w obsadzie "Riverdale". Doktor uświadamia sobie, że jest kobietą, w nowym fragmencie "Doktora Who". A oprócz tego "Murphy Brown", "Family Guy" i nie tylko.

1. "I'm Dying Up Here" skasowane. Nie będzie 3. sezonu "I'm Dying Up Here" – telewizja Showtime skasowała serial.

2. Riley Keough w obsadzie "Riverdale". Riley Keough ("The Girlfriend Experience") pojawi się w 3. sezonie "Riverdale" w roli Laurie Lake, "typowej amerykańskiej dziewczyny z farmy", która namiesza w głowach Archie'emu i Jugheadowi, po tym jak przygarnie ich na jedną noc, bo będą potrzebowali dachu nad głową. Spotkanie doprowadzi do sytuacji, w której obaj chłopcy znajdą się w większym niebezpieczeństwie, niż mogli sobie wyobrazić.

3. Doktor uświadamia sobie, że jest kobietą. "Doktor Who" wraca 7 października, a taki oto fragment został ujawniony przed premierą.

4. Słaby powrót "Murphy Brown". Powroty sitcomów po latach do tej pory osiągały rekordowe wyniki, ale nie w tym przypadku. Premierę nowego sezonu "Murphy Brown" w CBS włączyło tylko 7,42 mln Amerykanów przy ratingu 1,1.

5. Kevin Spacey pozwany przez masażystę z powodu napaści seksualnej. Incydent miał się wydarzyć w 2016 roku i został szczegółowo opisany przez poszkodowanego.

6. Fragment powrotu "Family Guya". "Family Guy" wraca już jutro z 17. sezonem, a tymczasem pojawił się fragment z dziewczyną Briana, której głosu użycza Casey Wilson.

7. Zapowiedź premiery "Star Trek: Short Treks". Odcinek "Runaway" opowiadający o Tilly, która spotyka nieoczekiwanego gościa, zostanie pokazany 4 października. Całość ma składać się z czterech odcinków, po 10-15 minut każdy, które będą pojawiać się co miesiąc.

8. Dłuższa zapowiedź "Star Wars Resistance". "Star Wars Resistance" to nowy animowany serial ze świata "Gwiezdnych wojen". Premiera 7 października.