Matt Donovan i nowe pokolenie wampirów. Zobaczcie zdjęcia z premiery "Legacies" – spin-offu "The Originals"

"Legacies" (Fot. CW)

0

Za niecały miesiąc startuje "Legacies" – czy też, jak woli HBO, "Wampiry: Dziedzictwo". A już teraz pojawiły się zdjęcia, które zdradziły pewien miły powrót.

Matt Donovan nieraz musiał już bronić Mystic Falls przed wszelkimi możliwymi siłami zła i to się nie zmieni w także w nowym spin-offie "The Originals" i "Pamiętników wampirów". Szeryf, grany przez Zacha Roeriga, pojawi się już w premierze "Legacies", zatytułowanej "This Is the Part Where You Run".

Jakie jeszcze atrakcje nas czekają? Przede wszystkim będzie to odcinek, w którym lepiej poznamy nowych bohaterów i zarazem nowe pokolenie osób z nadprzyrodzonymi mocami, uczące się w założonej w "Pamiętnikach" The Salvatore School for the Young and Gifted. Do szkoły prowadzonej przez Alarica Saltzmana uczęszczać będzie córka Klausa Mikaelsona, 17-letnia Hope, a także bliźniaczki Alarica i Caroline, Lizzie i Josie, oraz inne dzieciaki, jak tajemniczy Landon Kirby.

Głównym motywem w ich historii będzie wewnętrzna walka dobra ze złem, toczona przez serialowe dzieciaki. Czy młode czarownice, wampiry i wilkołaki zostaną bohaterami na miarę własnych marzeń? A może wręcz przeciwnie – podążą mroczną ścieżką zgodnie ze swoją naturą? – pytają twórcy w oficjalnym opisie serialu.

W "Legacies" grają m.in. Danielle Rose Russell, Jenny Boyd, Kaylee Bryant, Quincy Fouse i Aria Shaghasemi, pojawiać się też będzie Matt Davis jako Alaric. Za sterami "Legacies" znajduje się ekipa "Pamiętników wampirów" i "The Originals" – Julie Plec, Brett Matthews, Leslie Morgenstei oraz Gina Girolamo – która obiecuje, że powrotów znanych postaci będzie więcej.

Oprócz Matta Donovana zapowiedziany został Jeremy Gilbert (Steven R. McQueen), który wpadnie do serialu w 3. odcinku. Na pewno nie zabraknie też Caroline Forbes (Candice King), która z jakiegoś tajemniczego powodu będzie jednak nieobecna w premierze.

Serial startuje 25 października w USA i dzień później w Polsce na HBO GO jako "Wampiry: Dziedzictwo".

legacies01

legacies02

legacies03

legacies04

legacies06

legacies07

legacies08

legacies09

legacies10

legacies11

legacies12

legacies13

legacies14

legacies15

legacies16

legacies17

legacies18