8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Norman Reedus o tym, czy Daryl przejmie rolę Ricka w "The Walking Dead". Wilson Fisk w nowym teaserze "Daredevila". Rekordowa oglądalność "9-1-1". A oprócz tego "Gotham", nowy serial Netfliksa i nie tylko.

1. Norman Reedus mówi, że nie będzie nowym Rickiem. Andrew Lincoln opuszcza "The Walking Dead" i Norman Reedus mówi, że nikt go nie zastąpi. A już na pewno Daryl nie będzie nowym Rickiem – czyli liderem serialowej grupy, która przetrwała, i jednocześnie głównym bohaterem "The Walking Dead".

2. Wilson Fisk w nowym teaserze "Daredevila". 3. sezon będzie mieć premierę 19 października.

3. "Channel Zero: No-End House" na platformie Showmax. Premiera jest planowana na 11 października.

4. Rekordowa oglądalność "9-1-1". Premierę 2. sezonu procedurala Ryana Murphy'ego obejrzało łącznie 13,8 mln widzów na wszystkich platformach.

5. Netflix podał obsadę serialu "The I-Land". "The I-Land" to 7-odcinkowy serial sci-fi, który opowie historię ludzi, którzy budzą się na wyspie i nie pamiętają, jak się tam znaleźli. W obsadzie znajdują się Kate Bosworth ("Superman Returns"), Alex Pettyfer ("Magic Mike") i Natalie Martinez ("Kingdom"). Showrunnerem jest Neil LaBute ("Van Helsing"), scenariusz pisze Lucy Teitler ("Mr. Robot"), a reżyseruje Jonathan Scarfe ("Van Helsing").

6. Wiadomo, kiedy wróci "Gotham". Nieoficjalnie – premiera 5. sezonu "Gotham" zaplanowana jest na 15 marca 2019.

7. Justin Cornwell w obsadzie "The InBetween". Justin Cornwell z "Training Day" dołączył do obsady "The InBetween", nowego serialu NBC. Przejmie rolę byłego agenta FBI, w którego pierwotnie miał się wcielić Yusuf Gatewood.

8. Bohaterowie "Titans" na nowym plakacie. Premiera serialu 12 października na nowej platformie streamingowej DC Universe.

titans-poster-1136054

REKLAMA