8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

0

Sara Ramirez może wrócić do "Chirurgów". Nominacje do międzynarodowych nagród Emmy. Scenarzyści "Gomorry" piszą nowy serial. A oprócz tego "Młody Sheldon" i nie tylko.

1. Sara Ramirez może wrócić do "Chirurgów". Aktorka, która teraz gra w "Madam Secretary", zasugerowała, że jej powrót do "Chirurgów" nie jest niemożliwy. Shonda Rhimes twierdziła wcześniej, że CBS zabrania jej tego powrotu. Ramirez zaprzeczyła jakoby tak było i napisała na Twitterze, że piłeczka jest po stronie ABC – czyli stacji, która emituje "Chirurgów". Jeśli będą chcieli znów zobaczyć Callie w serialu, jej występ nie jest wykluczony (choć raczej nie ma mowy o stałym powrocie).

2. Nominacje do międzynarodowych nagród Emmy. "Dom z papieru" i hinduski serial "Inside Edge" Amazona walczą o międzynarodowe nagrody Emmy. Pełna lista nominowanych tutaj.

3. Paul Sorvino w obsadzie "Godfather of Harlem". Serial telewizji Epix opowiadać będzie o słynnym kryminaliście Bumpym Johnsonie. Sorvino zagra Franka Costello, "dyplomatę" pośredniczącego w mafijnych sporach.

4. Scenarzyści "Gomorry" piszą nowy serial. Leonardo Fasoli i Maddalena Ravagli napiszą scenariusz serialu kryminalnego "The Butchers of Berlin", osadzonego w 1943 roku w nazistowskim Berlinie. Serial będzie adaptacją książki Chrisa Petita.

5. Harriet Walter i Frances O'Connor w nowym serialu Sky Atlantic. Brytyjska stacja Sky Atlantic zamówiła 10-odcinkowy serial "The End" o rodzinie stojącej przed dylematami związanymi z eutanazją. W obsadzie będą m.in. Harriet Walter i Frances O'Connor.

6. "Młody Sheldon" od dziś w Comedy Central". 1 października o godz. 21:00 startuje w Comedy Central "Młody Sheldon", spin-off "Teorii wielkiego podrywu". Serial będzie emitowany od poniedziałku do piątku o tej samej porze. Na dzień dobry zostaną pokazane dwa odcinki, potem już po jednym. Naszych 10 powodów, aby oglądać "Młodego Sheldona", znajdziecie tutaj.

7. Matthew Weiner o zarzutach scenarzystki "Mad Men". W "Vanity" Fair" pojawił się profil Matthew Weinera, twórcy serialu "The Romanoffs", a wcześniej "Mad Men". Producent przyznaje, że 10 lat temu był człowiekiem bardzo trudnym we współpracy i odnosi się do oskarżeń Kater Gordon, scenarzystki "Mad Men", która twierdzi, że powiedział jej, że ma się rozebrać, bo jest mu to winna (czego ona nie zrobiła). Dziś Weiner mówi, nie pamięta, żeby taka sytuacja miała miejsce, ale nie jest to całkiem niemożliwe.

8. Gwyneth Paltrow i Brad Falchuk są już małżeństwem. Na koniec miła wiadomość z obozu "Glee", "American Horror Story", "American Crime Story" etc. Współtwórca tych seriali, Brad Falchuk, wziął ślub w Hamptons z Gwyneth Paltrow.