Kolejna porcja zdjęć z "Małej doboszki", a na nich John le Carré we własnej osobie!

"Mała doboszka" (Fot. BBC)

John le Carré to jeden z tych autorów, którzy lubią pojawiać się w adaptacjach swojej twórczości. Tym razem pisarz wystąpi w serialowej "Małej doboszce". Zobaczcie nowe zdjęcia.

Jeśli chodzi o liczbę gościnnych występów w ekranizacjach swoich dzieł, zapewne nikt nigdy nie przebije Stana Lee, którego cameo zawiera prawie każda marvelowska produkcja. Trzeba jednak przyznać, że John le Carré także nieźle sobie w tej kwestii poczyna. Autor znakomitych szpiegowskich powieści pojawił się jak do tej pory w czterech ekranizacjach – filmach "Mała doboszka" (z 1984 roku), "Szpieg" i "Zdrajca w naszym typie", oraz serialu "Nocny recepcjonista". Teraz do tego grona dojdzie telewizyjna adaptacja "Małej doboszki" ("The Little Drummer Girl").

Jak widać na zdjęciach z 6-odcinkowego miniserialu BBC, autor oryginału wcieli się tu w kelnera, którego spotka główny bohater, grany przez Alexandra Skarsgårda. Całkiem możliwe, że nie będzie to tylko występ w roli statysty i panowie zamienią kilka zdań, podobnie jak miało to miejsce w "Nocnym recepcjoniście".

littledrummergirl1

littledrummergirl2

"Mała doboszka" będzie osadzoną w latach 70. szpiegowską historią, w której poznamy Beckera (Skarsgård), oficera izraelskiego wywiadu, który wejdzie w relację z młodą aktorką o imieniu Charlie (Florence Pugh). Para spotyka się w Grecji i zacznie ze sobą romansować, a niczego nieświadoma dziewczyna zostanie wciągnięta w międzynarodową intrygę, zaaranżowaną przez Kurtza (Michael Shannon), wąsatego izraelskiego superszpiega.

W obsadzie znajdują się także Charles Dance ("Gra o tron"), Max Irons ("Trzy dni Kondora"), Simona Brown ("Nocny recepcjonista"), Michael Moshonov ("The City and the City") i Katharina Schüttler ("Generation War"). Twórcą serialu jest Park Chan-wook ("Oldboy").

Amerykańskie AMC pokaże całą "Małą doboszkę" w dniach 19-21 listopada. Nie znamy jeszcze brytyjskiej i polskiej daty premiery. Poniżej więcej nowych zdjęć opublikowanych przez "Entertainment Weekly" i IGN.

littledrummergirl3

littledrummergirl4

littledrummergirl5

littledrummergirl7

littledrummergirl8

littledrummergirl9

littledrummergirl10

littledrummergirl11

littledrummergirl6

REKLAMA