"Marvel's Runaways" – dzieciaki, które nie są jak ich rodzice, wracają w zapowiedzi 2. sezonu

"Marvel's Runaways" (Fot. Hulu)

Nastolatki z supermocami powracają, by stawić czoła własnym rodzicom, ale najpierw muszą się wiele nauczyć. Zobaczcie pierwszą zapowiedź 2. sezonu serialu "Marvel's Runaways".

"Są naszymi rodzicami. Jak mogą być takimi potworami?" – pyta Nico (Lyrica Okano) w zwiastunie 2. sezonu "Marvel's Runaways", młodzieżowej produkcji Hulu, która powróci z nowymi odcinkami w grudniu. Jak widać, bohaterowie będą mieć pełne ręce roboty, ukrywając się, trenując, poznając samych siebie, no i rzecz jasna stawiając czoła własnym rodzicom. Nie zabraknie też wybuchów, strzelanin, nastoletniego romansu w wyjątkowo jaskrawej wersji i wielu innych atrakcji.

Akcja 2. sezonu rozpocznie się mniej więcej dzień po wydarzeniach z finału 1. serii. Serialowe dzieciaki spotkamy niedługo po tym, jak uciekły z domów, opuszczając tym samym swoich złych rodziców. Teraz starają się przetrwać na własną rękę, wiedząc, że to od nich zależy, czy uda się pokonać PRIDE. To jednak nie będzie takie proste, bo w grupie może ukrywać się kret. Do tego najbliżsi naszych bohaterów nie ustają w ich poszukiwaniach.

W 2. sezonie "Marvel's Runaways" powróci cała obsada na czele z Rhenzym Felizem, Lyricą Okano, Virginią Gardner, Arielą Barer, Greggiem Sulkinem i Allegrą Acostą. Produkcję dalej prowadzić będą Josh Schwartz i Stephanie Savage, którzy obiecują, że w serialu pojawią się pierwsze połączenia z MCU.

Cały, liczący 13 odcinków 2. sezon "Marvel's Runaways" pojawi się w serwisie Hulu 21 grudnia. Na razie nie wiadomo, jakie plany ma wobec niego ShowMax, który pokazywał pierwszą odsłonę serialu w Polsce.

REKLAMA