9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Mayans MC" (Fot. FX)

0

"Mayans MC" z 2. sezonem. BBC zapowiada nowego "Cormorana Strike'a". Merritt Wever zagra w serialu autorstwa Phoebe Waller-Bridge. A poza tym "Daredevil" i nie tylko.

1. "Mayans MC" z 2. sezonem. Spin-off "Synów Anarchii" nie jest jeszcze nawet na półmetku, a telewizja FX już przedłużyła go na 2. sezon. Zobaczymy go w 2019 roku.

2. "Cormoran Strike" powróci do BBC. Będzie kolejna ekranizacja powieści detektywistycznych J.K. Rowling, tym razem oparta na dopiero co wydanej książce "Lethal White". Adaptacja będzie liczyć 4 odcinki, a w głównych rolach ponownie zobaczymy Toma Burke'a i Holliday Grainger. Nie ma jeszcze daty premiery.

3. USA Network zamawia 4. sezon "Queen of the South". Zobaczymy go w 2019 roku. Produkcję poprowadzi para nowych showrunnerów: Dailyn Rodriguez i Ben Lobato, którzy zastąpią na tym stanowisku Natalie Chaidez.

4. Niezły start "God Friended Me". Premierę nowego komediodramatu CBS-u oglądało 10,5 mln Amerykanów przy ratingu 1,4. Nasza recenzja tutaj.

5. Lesley Ann Warren w 3. sezonie "Daredevila". Aktorka znana m.in. z "Gotowych na wszystko" pojawi się w serialu Netfliksa jako pani Falb – kobieta o silnym kręgosłupie moralnym i ogromnej determinacji, która nie zmienia swych przekonań, nawet jeśli przysporzy jej to potężnych wrogów.

6. Merritt Wever w pilocie "Run" od HBO. Aktorka nagrodzona niedawno Emmy za rolę w "Godless" zagra jedną z głównych ról w pilocie nowej komedii Phoebe Waller-Bridge. Wcieli się w Ruby, wiodącą monotonne życie kobietę, która postanawia je zmienić, wcielając w życie pakt zawarty przed laty ze swoim byłym chłopakiem. W tej roli zobaczymy Domhnalla Gleesona.

7. Data premiery i zdjęcia z 2. sezonu "Future Man". Serial Hulu z Joshem Hutchersonem w roli głównej powróci 11 stycznia. Więcej zdjęć znajdziecie tutaj.

futureman1

8. Zwiastun pierwszego odcinka "Into the Dark". "The Body" – taki tytuł nosi premiera nowej horrorowej antologii od Hulu, która zadebiutuje 5 października. Każdy odcinek serialu ma się pojawiać w pierwszy piątek miesiąca i być zainspirowany innym świętem. Na początek rzecz jasna Halloween.

9. Plakat 2. sezonu "Star Trek: Discovery". Potwierdzono też oficjalnie, że serial wróci w styczniu 2019 roku.

Star Trek: Discovery