"The Walking Dead", "Legion" i inne seriale wreszcie online! FOX uruchamia nowe serwisy VOD

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

FOX Play oraz National Geographic Play – dwa nowe serwisy VOD zawierające nigdzie indziej niedostępne tytuły, są już w Polsce. Na razie jednak tylko dla abonentów nc+.

Spółka FOX Networks Group ogłosiła wprowadzenie na polski rynek usług FOX Play i National Geographic Play – to o tyle istotna informacja, że na nowo powstałych serwisach VOD znajdą się produkcje nadawane na obydwu kanałach, ale wcześniej niedostępne online. Oznacza to, że wreszcie będzie okazja obejrzeć choćby stare sezony "The Walking Dead", "American Horror Story" czy "Z Archiwum X", a także m.in. "Legion" i "Atlantę".

Jest jednak haczyk: usługi zostały uruchomione we współpracy z nc+ i na razie są dostępne tylko dla abonentów tej platformy cyfrowej w ramach serwisów nc+ GO i nc+ GO TV. Dostęp ma być darmowy dla klientów z pakietem Extra+ (którzy podpisali nową lub przedłużyli starą umowę), pozostali będą mogli go wykupić w cenie od 5 do 20 zł miesięcznie w zależności od pakietu. Niezwiązani z nc+ będą mogli sięgnąć po FOX Play i National Geographic Play w serwisie Player+, na razie jednak nie ma szczegółów w tej sprawie.

W ramach obydwu serwisów są już za to dostępne pierwsze tytuły, wśród których znajdziemy seriale z wytwórni 20th Century Fox, fox21 studios oraz produkcje nadawane globalnie na kanałach FOX oraz National Geographic. W tym momencie serialowa oferta FOX Play prezentuje się następująco:

"The Walking Dead" (sezony 1-8)
"Outcast: Opętanie" (sezon 1)
"Miasteczko Wayward Pines" (sezony 1-2)
"Demony Da Vinci" (sezony 1-3)
"Legion" (sezon 1)
"Atlanta" (sezon 1)
"American Horror Story" (sezony 1-7)
"Kości" (sezony 1-6)
"Homeland" (sezony 1-4)
"Last Man Standing" (sezony 1-3)
"Modern Family" (sezony 1-3)
"Z Archiwum X" (sezony 1-9)
"24: Dziedzictwo"
"Empire" (sezony 1-2)
"Salem" (sezony 1-2)

Tytułów ma stopniowo przybywać, do końca tego roku zapowiedziano pojawienie się "Jak poznałem waszą matkę", "Bob’s Burgers", "The Americans" czy "The Gifted: Naznaczeni". Z kolei w ofercie National Geographic Play znajdziemy programy popularnonaukowe pogrupowane w bloki tematyczne takie jak m.in. katastrofa w przestworzach, obcy, dinozaury, kosmos, katastrofy i inne.

Pozostaje czekać, by obydwie usługi stały się szerzej dostępne – chętnych na nie z pewnością nie zabraknie.

REKLAMA