6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Outcast" (Fot. Cinemax)

"Outcast" skasowany po dwóch sezonach. Yetide Badaki w obsadzie "This Is Us". Giancarlo Esposito w obsadzie "Godfather of Harlem". A oprócz tego "The Conners", "All American" i nie tylko.

1. "Outcast" skasowany po dwóch sezonach. "Nie ma obecnie dalszych planów co do 'Outcast'" - podała telewizja Cinemax w oficjalnym oświadczeniu. A to w praktyce oznacza, że nie będzie 3. sezonu serialu Roberta Kirkmana.

2. Yetide Badaki w obsadzie "This Is Us". Aktorka znana z "American Gods" dostała rolę powracającą w "This Is Us". Będzie grać nigeryjską imigrantkę z przeszłości Williama (Ron Cephas Jones), która pojawiła się po raz pierwszy w najnowszym odcinku.

3. "All American" zmienia showrunnerkę. April Blair, twórczyni serialu "All American", opuszcza ekipę z powodów osobistych. Prowadzenie produkcji przejmie Nkechi Okoro Carroll.

4. Zapowiedź serialu "The Conners". Spin-off "Roseanne" startuje 16 października i wtedy dowiemy się, co się stało z postacią graną przez Roseanne Barr.

5. Giancarlo Esposito w obsadzie "Godfather of Harlem". Giancarlo Esposito zagra Adama Claytona Powella, legendarnego pastora z Harlemu w nowym serialu telewizji Epix. "Godfather of Harlem" opowiadać będzie historię kryminalisty Bumpy'ego Johnsona.

6. Whitney Cummings w nowym serialu Amazona. Whitney Cummings i Lee Daniels ("Empire") stworzą razem serial komediowy, zainspirowany ruchem #MeToo. Cummings zagra postać, która pracuje na uniwersytecie jako osoba pomagająca w przypadkach naruszeń różnego rodzaju praw i wolności.

REKLAMA