Pełny zwiastun "Chilling Adventures of Sabrina" – poznajcie nową pannę Spellman i jej mroczne przygody

"Chilling Adventures of Sabrina" (Fot. Netflix)

"Chilling Adventures of Sabrina" przeniesie nas do Greendale, miasteczka, gdzie zawsze panuje halloweenowa atmosfera. Zobaczcie, jak nastoletnia czarownica radzi sobie z demonami.

Na kilka dni przed Halloween zadebiutuje "Chilling Adventures of Sabrina", młodzieżowy serial Netfliksa, opowiadający na nowo historię Sabriny Spellman — nastolatki, która w połowie jest wiedźmą, a w połowie człowiekiem. Główną bohaterkę poznamy w jej 16. urodziny, kiedy to mrożące krew w żyłach wydarzenia zmuszają ją do opowiedzenia się po stronie światła albo mroku.

W serialu, opartym na komiksie pod tym samym tytułem, poznamy genezę i historię Sabriny Spellman, w której problemy dorastania będą mieszać się z horrorem, okultyzmem i czarami. Całość ma być utrzymana w stylistyce "Dziecka Rosemary" i "Egzorcysty", a Sabrina będzie musiała pogodzić ze sobą dwie drzemiące w niej natury — czarownicy i śmiertelnika — oraz stawić czoła siłom zła, które zagrażają jej, członkom jej rodziny i codziennej rzeczywistości zwykłych ludzi.

Znana z "Mad Men" Kiernan Shipka wcieli się w tytułową bohaterkę, a Ross Lynch zagra jej chłopaka Harveya Kinkle'a. Oprócz nich w serialu wystąpią Lucy Davis jako Hilda Spellman, Miranda Otto jako Zelda Spellman, Jaz Sinclair jako Rosalind, przyjaciółka Sabriny, Tati Gabrielle jako jej rywalka Prudence, Chance Perdomo jako jej kuzyn Ambrose, Bronson Pinchot jako George Hawthorne, Michelle Gomez jako Mary Wardell, a także Richard Coyle jako ojciec Blackwood, Najwyższy Kapłan Kościoła Nocy i dziekan Akademii Sztuk Nieznanych.

Serial, którego twórcą jest Roberto Aguirre-Sacasa ("Riverdale"), dostał już zamówienie na dwa sezony, po 10 odcinków każdy. Premiera na Netfliksie zaplanowana jest na 26 października, a tymczasem możecie zobaczyć pełny zwiastun, który udowadnia, że "Chilling Adventures of Sabrina" będzie mocno zbliżona klimatem do "Riverdale".

CAOS_Vertical_TeenageDream_PRE_PL

REKLAMA