8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Chelsea Peretti odejdzie z "Brooklyn 9-9" w 6. sezonie. Damon Wayans opuści obsadę "Zabójczej broni". "Titans" już ma zamówienie na 2. sezon. A oprócz tego "Teoria wielkiego podrywu", Kaley Cuoco jako Harley Quinn i nie tylko.

1. Chelsea Peretti odejdzie z "Brooklyn 9-9" w 6. sezonie. Serialowa Gina ogłosiła, że opuści "Brooklyn 9-9" w trakcie 6. sezonu. Jednocześnie dodała, że nie będzie to definitywne odejście i być może kiedyś w jakiejś formie wróci do serialu.

Dan Goor, jeden z twórców serialu, napisał, że Gina nie zostanie w żadnym razie zabita i z pewnością kiedyś jeszcze się pojawi. Zapewnił także, że bohaterka dostanie pożegnanie, na jakie zasługuje.

2. Damon Wayans odejdzie z "Zabójczej broni". Damon Wayans ogłosił, że planuje odejść z serialu w grudniu, po tym jak zostanie nakręconych 13 odcinków 3. sezonu. W wywiadzie dla Electronic Urban Report aktor powiedział, że ma 58 lat i nie jest w stanie już pracować po 16 godzin dziennie, a do tego prawie nie widywać własnej rodziny. Telewizja FOX na razie nie zareagowała na to oświadczenie – pytanie teraz brzmi, czy "Zabójcza broń" może istnieć bez Riggsa i Murtaugha.

3. "Titans" już ma zamówienie na 2. sezonie. Platforma DC Universe zamówiła 2. sezon "Titans" jeszcze przed premierą pierwszego (który zadebiutuje 12 października).

4. Wiemy, kto zagra Lobo w "Kryptonie". W 2. sezonie serialu "Krypton" pojawi się Lobo, a wcieli się w niego Emmett J. Scanlan.

5. Finałowy sezon "Teorii wielkiego podrywu" w październiku w Polsce. Premiera zaplanowana jest na sobotę 27 października o godz. 21:30 w Comedy Central.

6. Mischa Barton pojawi się w nowym "The Hills". Mischa Barton dołączyła do obsady "The Hills: New Beginnings", nowej wersji reality show MTV, znanego w Polsce jako "Wzgórza Hollywood". Premiera w 2019 roku.

7. Ma powstać nowe "The L.A. Complex". Telewizja CW stworzy reboot kanadyjskiego serialu "The L.A. Complex". Napiszą go twórcy oryginału, Martin Gero i Brendan Gall.

8. Matt Bomer i Kaley Cuoco w serialach DC. Matt Bomer pojawi się w "Doom Patrol" jako głos Negative Mana, a także Larry Trainor w retrospekcjach. Z kolei Kaley Cuoco ma użyczyć głosu Harley Quinn w nowym serialu animowanym dla dorosłych widzów. Na nowojorskim Comic-Conie został pokazany pierwszy klip.

REKLAMA