Zwiastun 3. sezonu "Daredevila" zaskakuje twistem. Zobaczcie, kim jest nowy serialowy łotr

"Daredevil" (Fot. Netflix)

0

Z kim będzie walczyć Matt Murdock w 3. sezonie "Daredevila"? Netflix zdradził to w zwiastunie i można powiedzieć, że jest to niespodzianka.

"Daredevil" wraca za dwa tygodnie, a tymczasem mamy pełny zwiastun 3. sezonu. Jak czytamy w jego oficjalnym opisie, niewidziany od dawna Matt Murdock (Charlie Cox) powróci, choć daleko mu będzie do szczytu formy. Nasz bohater nie potrafi znaleźć w sobie sił, by ruszyć na ulice jako Daredevil ani by kontynuować prawniczą karierę pod swoim prawdziwym nazwiskiem. Kiedy jednak z więzienia wychodzi jego arcywróg Wilson Fisk (Vincent D’Onofrio), Matt musi zdecydować, czy woli dalej ukrywać się przed światem, czy zostać tego świata bohaterem.

W praktyce ma to oznaczać nie tylko ponowne starcie z Fiskiem, ale także z niejakim... Daredevilem? Jak zdradzono w zwiastunie, ktoś się będzie pod Matta podszywał i w ten sposób zaszkodzi jego dobremu imieniu. Czy Daredevil zostanie prawdziwym wrogiem publicznym w nowym sezonie? Czy kostium przywdział może Benjamin Poindexter (Wilson Bethel)? Czy Matt podejmie ostateczną decyzję i zostanie superbohaterem z prawdziwego zdarzenia?

Tego wszystkiego dowiemy się 19 października, kiedy to 3. sezon "Daredevila" pojawi się w serwisie Netflix.