10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Marcella" (Fot. ITV)

"Marcella" z zamówieniem na 3. sezon. David Boreanaz broni rebootu "Buffy". Meg Ryan w nowej komedii NBC. A oprócz tego "Syrena", "Krypton" i nie tylko.

1. "Marcella" z zamówieniem na 3. sezon. "Marcella" wróci w 2019 roku z nowymi 8 odcinkami. 3. sezon zagłębi się jeszcze bardziej w psychikę głównej bohaterki.

2. David Boreanaz broni rebootu "Buffy". Na nowojorskim Comic-Conie David Boreanaz został zapytany o nową "Buffy" i powiedział, że się cieszy, że ona powstanie. Jego zdaniem to naturalne, że świat idzie do przodu, czasy się zmieniają i historie ewoluują. I tak właśnie może być też z "Buffy". "Myślę, że to dobra okazja, żeby zrobić taki reboot i pokazać, gdzie teraz jesteśmy jako społeczeństwo i co możemy zrobić z technologią. Jak możemy podejść do tych relacji, używając podobnych metafor. Jestem za. Uważam, że to fantastyczne. Mam nadzieję, że to będzie wielki sukces" – powiedział aktor, dodając, że dobrze życzy także temu, kto przejmie jego dawną rolę.

3. "Lodge 49" z zamówieniem na 2. sezon. Telewizja AMC ogłosiła, że "Lodge 49" wróci z 2. sezonem, który będzie liczyć 10 odcinków. Premiera w 2019 roku.

4. Meg Ryan w nowej komedii NBC. Meg Ryan ma zagrać w serialu "The Obsolescents" – komedii, osadzonej w miasteczku w New Jersey, gdzie szokująca śmierć radnego sprawia, że zburzona zostaje fasada spokoju i cywilizacji. Serial tworzy Andrew Gottlieb ("Fuller House"), a producentami są Meg Ryan, Andrew Singer ("Portlandia") i Lorne Michaels ("Saturday Night Live").

5. Justin Long pojawi się w "The Conners". Justin Long dostał rolę powracającą w serialu "The Conners". Zagra nowego chłopaka Darlene.

6. Joss Stone w serialu "Imperium". Joss Stone zagra w serialu FOX-a wokalistkę z Wielkiej Brytanii (czyli jakąś wersję samej siebie).

7. Zapowiedź i data premiery 2. sezonu "Syreny". Podczas nowojorskiego Comic-Conu ogłoszono, że "Syrena" wróci 24 stycznia.

8. "Templariusze" dziś wieczorem w Kino TV. 5 października o godz. 21:00 startuje w Kino TV serial historyczny "Templariusze", opowiadający o średniowiecznych rycerzach. Na dzień dobry zostaną pokazane dwa odcinki, kolejne co tydzień.

9. Zwiastun serialu "Lekkie jak piórko". Halloweenowa miniseria, opowiadająca o pięciu nastolatkach, które niespodziewanie muszą zmierzyć się z nadprzyrodzonymi mocami, pojawi się 12 października w USA na Hulu i 30 października w Polsce na HBO GO.

10. Emmett J. Scanlan jako Lobo z serialu "Krypton". Telewizja SyFy wypuściła pierwsze zdjęcie międzygalaktycznego łowcy głów i płatnego mordercy, który pojawi się w "Kryptonie".

lobo_krypton_first_look

REKLAMA