10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"American Gods" (Fot. Starz)

Zwiastun 2. sezonu "American Gods". "Nightflyers" z premierą w grudniu. Pierwsza zapowiedź "The Boys" Amazona. A oprócz tego "Opowieść podręcznej", "Czarodziejki", "Magicy" i nie tylko.

1. Zwiastun 2. sezonu "American Gods". Na Comic-Conie w Nowym Jorku telewizja Starz pokazała zwiastun 2. sezonu "American Gods", który daje nadzieję, że serial przetrwa pomimo problemów za kulisami, odejść showrunnerów, opóźnień w produkcji itd. Podczas panelu Neil Gaiman zdradził trochę spoilerów – m.in. powiedział, że w 2. sezonie sprawy u większości bohaterów będą mieć się gorzej niż ostatnio. Laura i Mad Sweeney pojadą razem na wyprawę, która zaprowadzi ich do gorących i egzotycznych miejsc. Zobaczymy poprzednie wersje Techno Chłopca, m.in. z lat 30. Będzie też karuzela w Domu na Skale i niektórzy faktycznie się nią przejadą. Powrotu serialu możemy się spodziewać w 2019 roku.

2. "Nightflyers" z premierą w grudniu. Telewizja SyFy ogłosiła na nowojorskim Comic-Conie, że serial "Nightflyers" na podstawie noweli George'a R.R. Martina zostanie pokazany w grudniu – całość w ciągu kilku dni. Premiera zaplanowana jest na 2 grudnia i do 6 grudnia amerykańscy widzowie zobaczą pierwsze 5 odcinków. Druga połowa sezonu zostanie pokazana pomiędzy 9 i 13 grudnia. W Polsce serial będzie na Netfliksie, daty premiery na razie nie znamy.

3. Bradley Whitford z awansem w "Opowieści podręcznej". Bradley Whitford, czyli serialowy komendant Lawrence, będzie w stałej obsadzie 3. sezonu "Opowieści podręcznej".

4. Jan Luis Castellanos w obsadzie "Marvel's Runaways". Jan Luis Castellanos pojawi się w 2. sezonie marvelowskiego serialu w roli Tophera, wampira i zarazem lidera grupki przestępców.

5. Jeff Ross w obsadzie "Sneaky Pete'a". Jeff Ross dostał rolę powracającą w 3. sezonie "Sneaky Pete'a". Zagra Douga Deckera, politycznego gracza rozsmakowanego w winie i dekadencji.

6. Pierwsza zapowiedź "The Boys" Amazona. "The Boys" to nowy superbohaterski serial Amazona, adaptacja komiksu pod tym samym tytułem. Pierwszy zwiastun już jest, premiera serialu w 2019 roku.

7. Erika Alexander w 2. sezonie "Black Lightning". Erika Alexander pojawi się w trzech odcinkach 2. sezonu jako Perenna, terapeutka z telepatycznymi zdolnościami, która będzie pomagać Jennifer w kontrolowaniu mocy.

8. Nick Hargrove w obsadzie nowych "Czarodziejek". Nick Hargrove dołączył do stałej obsady "Czarodziejek". Wcieli się w szefa jednego z bractw, którego spotka Maggie, jedna z głównych bohaterek.

9. Data premiery 4. sezonu "Magików". Serial wróci 23 stycznia, a na nowojorskim Comic-Conie zaprezentowany został krótki sneak peek.

10. Zapowiedź 3. sezonu "Stan Against Evil". Serial wraca 31 października, więcej o nowym sezonie tutaj.

REKLAMA