Jak wygląda nowy świat w "The Walking Dead"? Zobaczcie pierwsze pięć minut 9. sezonu

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Premiera 9. sezonu "The Walking Dead" lada chwila, a już teraz możecie obejrzeć pierwsze minuty premierowego odcinka. Sprawdźcie, jak zmienił się serialowy świat.

Twórcy "The Walking Dead" zapowiadają, że 9. sezon będzie początkiem nowego rozdziału dla serialu i jego bohaterów. Na samym początku czeka nas spory przeskok czasowy, bo od wojny z Neganem i Zbawcami minęło 18 miesięcy, w trakcie których społeczności zdołały się odbudować, przystosowując się do życia w świecie, w którym kończą się dotychczasowe zasoby.

Jak wygląda nowa rzeczywistość, możecie zobaczyć w pierwszym fragmencie premierowego odcinka, w którym pojawia się większość głównych bohaterów, ale nie ma praktycznie żadnych spoilerów. Za to mamy m.in. szczęśliwych Ricka (Andrew Lincoln) i Michonne (Danai Gurira), możemy rzucić okiem na odbudowaną Aleksandrię, a także to, co dzieje się w Sanktuarium i nie tylko. By obejrzeć wideo, trzeba przejść na YouTube.

Pięciominutowy fragment nie przynosi oczywiście żadnych rewelacji, ale wszystko wskazuje na to, że to tylko cisza przed burzą. Wiemy, że w tym sezonie nie zabraknie konfliktów między bohaterami, pojawią się nowi wrogowie, a przede wszystkim, serial opuści Andrew Lincoln. Nudzić się zatem nie powinniśmy.

Oficjalna premiera 9. sezonu "The Walking Dead" odbędzie się 8 października o godz. 22:00 na kanale FOX Polska, ale odcinek będzie można obejrzeć już tego samego dnia o 3:30 rano – pół godziny po amerykańskiej premierze.

REKLAMA