7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Mad Men"

"Mad Men"

Jeszcze jeden teaser 5. sezonu "Mad Men", odwołane koncerty "Glee", a także dużo gorących newsów na temat pilotów. Witamy po weekendzie!

1. Mary McCormack w komedii ABC. Znana z "In Plain Sight" i "West Wing" Mary McCormack zagra główną rolę w niezatytułowanym pilocie komedii Kari Lizer, zamówionym przez ABC. Jej postać będzie osobą pracującą na kierowniczym stanowisku, która nagle zostaje zwolniona.

2. Jeszcze jeden teaser 5. sezonu "Mad Men". Bez nowych scen, podobny do tych, które już prezentowaliśmy. Zmieniło się przede wszystkim hasło - "Mad Men" Is Back.

3. "Glee" Summer Tour w tym roku nie będzie. Obsada serialu dostanie za to dwa miesiące wakacji - donosi THR. Będzie tylko jeden koncert charytatywny. To rozsądna decyzja - aktorzy z "Glee" często pracują na planie po kilkanaście godzin (czytam ich skargi na Twitterze o niemal każdej porze dnia i nocy), od 6. rano do późnej nocy, więc zwyczajnie im się należy trochę luzu.

4. Kristin Kreuk ze "Smallville" wraca do CW. Aktorka zagra Bellę w nowej wersji "Pięknej i Bestii", którą szykuje ta stacja. Produkcja ma być nową wersją serialu CBS z końca lat 80. Opowiadał on o pięknej prawniczce, która zostaje napadnięta i zostawiona na ulicy. Znajduje ją mężczyzna o imieniu Vincent, żyjący w podziemiach Nowego Jorku. Zupełnie inną, baśniową "Piękną i Bestię" szykuje telewizja ABC.

5. Colin Ferguson z "Eureki" w pilocie komedii FOX. Ferguson zagra ojca w serialu komediowym "Like Father", szykowanym przez telewizję FOX. Kolejny dowód na to, że "Eureka" naprawdę już się kończy.

6. Ana Ortiz w "Devious Maids". Znana z "Brzyduli Betty" Ana Ortiz dostała jedną z głównych ról w nowym serialu Marca Cherry'ego, "Devious Maids", opowiadającego o latynoskich pokojówkach, sprzątających domy bogaczy z Beverly Hills. Zagra Marisol, inteligentną kobietę, która podejmuje pracę, by uzyskać informacje o sprawie swojego syna, który został skazany za morderstwo.

7. I jeszcze raz piloty ABC. Anthony LaPaglia otrzymał główną rolę w dramacie "Americana". Jego postać to Robert Soulter, legendarny projektant mody, który zmaga się z problemami w pracy i życiu rodzinnym. John Leguizamo zagra z kolei główną rolę w komedii "Only Fools and Horses", która oparta jest na brytyjskim serialu. Opowiada o dwóch braciach, którzy sprzedają trefne towary, głęboko wierząc, że dzięki temu zostaną bogaci.

REKLAMA