10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Riverdale" (Fot. CW)

Wiemy, kto zagra matkę i siostrę Jugheada w "Riverdale". Pojawiła się zapowiedź finałowego sezonu "Gotham". Pierwsze zdjęcia z 6. sezonu "The 100". A oprócz tego "The Gifted", "The Walking Dead" i nie tylko.

1. Wiemy, kto zagra matkę i siostrę Jugheada w "Riverdale". W 3. sezonie "Riverdale" pojawi się Gina Gershon w roli matki Jugheada. Z kolei Trinity Likins zagra jego siostrę. Matka, Gladys Jones, ciągle prowadzi szemrane interesy, z kolei siostra, Jellybean, jest mądra jak na swój wiek i słucha takich zespołów jak Pink Floyd czy Black Sabbath. Obie mieszkają w Toledo, gdzie ciągle robią jakieś przekręty, żeby związać koniec z końcem. Po raz piewszy je zobaczymy w odcinku z 12 grudnia.

2. Rachel Bloom o finałowym sezonie "Crazy Ex-Girlfriend". Rachel Bloom powiedziała w rozmowie z TVLine, że Greg wróci do "Crazy Ex-Girlfriend", bo był zbyt ważną postacią, żeby tak po prostu go porzucić. I on się zmieni jako człowiek – nie tylko dlatego, że zagra go inny aktor. Jego powrót nieco skomplikuje życie Rebeki i jej potencjalny romans z Nathanielem. A poza tym ważne jest, żeby sprawy w "Crazy Ex-Girlfriend" zatoczyły w finałowym sezonie pełne koło.

3. Zapowiedź finałowego sezonu "Gotham". Zwiastun pokazano na nowojorskim Comic-Conie, gdzie także oficjalnie potwierdzono, kogo zagra Shane West ("Nikita"): Bane'a we własnej osobie.

4. Pilot Tig Notaro w telewizji ABC. Telewizja ABC zamówiła pilotowy odcinek komediodramatu "Thicker Than Water" od Tig Notaro ("One Mississippi") i Michaela McDonalda ("American Crime"). Bohaterką będzie samotna matka, która wraca do domu w Tennessee na pogrzeb ojca i spotyka kilkoro obcych ludzi, którzy okazują się być jej przyrodnim rodzeństwem.

5. Nowy sezon "The Walking Dead" od dziś na kanale FOX. 9. sezon "The Walking Dead" startuje 8 października o godz. 22:00 na FOX Polska, kolejne odcinki w poniedziałki o tej samej porze. Oglądajcie, bo to najbardziej obiecujące otwarcie od kilku lat – nasza recenzja tutaj.

6. Na FOX rusza także 2. sezon "The Gifted: Naznaczeni". Start 8 października o godz. 21:05, czyli tuż przed "The Walking Dead".

7. A na AMC 3. sezon "Humans". Premiera również dziś – 8 października o godz. 22:00. Więcej o 3. sezonie "Humans" znajdziecie tutaj.

8. Amerykanie jednak zobaczą "Heathers". Paramount Network wyemituje skasowane przed premierą "Heathers". Całość zostanie pokazana pomiędzy 25 a 29 października, a kontrowersyjne sceny mają być wycięte. W efekcie z 10 odcinków zrobi się tylko 9.

9. Jeszcze jeden zwiastun "Titans". Nowy serial superbohaterski startuje 12 października w USA na nowej platformie DC Universe. W Polsce będzie później na Netfliksie.

10. Pierwsze zdjęcia z 6. sezonu "The 100". Więcej w TVLine.

the-100-01

the-100-02

REKLAMA