"Outlander" – olśniewający Caitriona Balfe i Sam Heughan na zdjęciach promocyjnych 4. sezonu

"Outlander" (Fot. Starz)

Premiera 4. sezonu "Outlandera" coraz bliżej, a z tej okazji Caitriona Balfe i Sam Heughan wzięli udział w sesji zdjęciowej dla "Entertainment Weekly". Oczywiście wypadli znakomicie.

"Outlander" powróci już tej jesieni z 4. sezonem, który będzie adaptacją książki "Jesienne werble" Diany Gabaldon. Zgodnie z nią, Jamie i Claire zaczną tutaj nowe życie w XVIII-wiecznej Ameryce – równie dziewiczej i pięknej, co pełnej zagrożeń krainie.

Twórcy zapowiadają nowy start dla Fraserów, a także kolejne niebezpieczeństwa, ekscytujące przygody i oczywiście sceny miłosne. Tylko w otwarciu nowego sezonu możemy liczyć na to, że poruszone zostaną takie tematy, jak niewolnictwo, prawa kobiet, okropne traktowanie rdzennych Amerykanów przez rząd, piraci i inni podróżnicy w czasie. A to dopiero początek.

Pojawią się nowi bohaterowie, przede wszystkim ciotka Jocasta (Maria Doyle Kennedy z "Orphan Black"), krewna Jamie'ego, która zna go od dziecka; niesławny pirat i przemytnik, Stephen Bonnet (Ed Speelers z "Downton Abbey"); oraz niewolnik o imieniu Ulysses (Colin McFarlane z "Mrocznego rycerza"). Będą także także przedstawiciele jednego z indiańskich plemion.

Największą atrakcją pozostają jednak niezmiennie Caitriona Balfe i Sam Heughan, którzy z okazji zbliżającej się premiery wzięli udział w sesji zdjęciowej dla "Entertainment Weekly". Jak można się domyślić, wypadli świetnie. Poniżej możecie zobaczyć efekty.

4. sezon "Outlander" będzie liczyć 13 odcinków. Premiera w Starz 4 listopada.

outlander1

outlander2

Outlander

outlander4

outlander5

outlander6

outlander7

outlander8

outlander9

outlander10

outlander11

outlander12

REKLAMA