"Legacies" – ognisty zwiastun zapowiada młodzieżowe intrygi w szkole dla czarownic i wampirów

"Legacies" (Fot. CW)

0

Intrygi, romanse i ogień, bardzo dużo ognia. Telewizja CW wypuściła nowy zwiastun "Legacies", który pokazuje codzienność w szkole dla młodzieży z nadprzyrodzonymi mocami.

"Niektórzy ludzie po prostu chcą patrzeć, jak świat płonie" – słyszymy w nowej zapowiedzi "Legacies", spin-offu "The Originals" i "Pamiętników wampirów", w którym zobaczymy kolejne pokolenie osób z nadprzyrodzonymi mocami. Zwiastun pokazuje, jak wygląda szkoła The Salvatore School for the Young and Gifted i co grozi dzieciakom, które do niej uczęszczają.

Akcja nowego serialu będzie się dziać w Mystic Falls. Do szkoły prowadzonej przez Alarica Saltzmana uczęszczać będzie córka Klausa Mikaelsona, 17-letnia Hope, a także bliźniaczki Alarica i Caroline, Lizzie i Josie, oraz inne dzieciaki, jak tajemniczy Landon Kirby.

Głównym motywem w ich historii będzie wewnętrzna walka dobra ze złem, toczona przez serialowe dzieciaki. Czy młode czarownice, wampiry i wilkołaki zostaną bohaterami na miarę własnych marzeń? A może wręcz przeciwnie – podążą mroczną ścieżką zgodnie ze swoją naturą?

W "Legacies" grają m.in. Danielle Rose Russell, Jenny Boyd, Kaylee Bryant, Quincy Fouse i Aria Shaghasemi, pojawiać się też będzie Matt Davis jako Alaric. Nie spodziewajcie się Eleny Gilbert ani Damona Salvatore, ale z pewnością nie zabraknie nawiązań do wampirzego serialu-matki. Zwłaszcza że za sterami "Legacies" znajduje się ekipa "Pamiętników wampirów" i "The Originals" - Julie Plec, Brett Matthews, Leslie Morgenstei oraz Gina Girolamo.

Polska premiera w HBO GO zaplanowana jest na 26 października – dzień po starcie w USA. Z kolei polski tytuł brzmi "Wampiry: Dziedzictwo".