"Gra o tron": 2. sezon w Polsce dzień po premierze w USA

Fot. HBO

Fot. HBO

HBO znów nie zawiedzie polskich widzów. 2. sezon "Gry o tron" będziemy oglądać dzień po Amerykanach. Premiera już 2 kwietnia.

Dzień po premierze w USA, czyli 2 kwietnia, Polacy będą mogli obejrzeć w HBO premierowy odcinek 2. sezonu "Gry o tron". Tego samego dnia nowa seria zadebiutuje w HBO GO i HBO OD. 2. sezon, podobnie jak poprzedni, będzie się składał z 10 odcinków.

W serialu pojawią się ponownie: nagrodzony Emmy i Złotym Globem za rolę w "Grze o tron" Peter Dinklage jako Tyrion Lannister, Lena Headey jako Cersei Lannister, Nicolaj Coster-Waldau jako Jaime Lannister, Jack Gleeson jako Joffrey Baratheon, Emilia Clarke jako Daenerys Targaryen, Michelle Fairlay jako Catelyn Stark oraz Kit Harrington jako Jon Snow. Nie zabraknie też nowych postaci - ich zdjęcia zobaczycie tutaj.

Polska premiera 2. sezonu "Gry o tron" będzie miała miejsce w poniedziałek, 2 kwietnia o godz. 22:00 w HBO. Tego samego dnia będzie też można obejrzeć odcinek w HBO GO i HBO OD. Przed premierą 2. sezonu HBO przypomni cały 1. sezon "Gry o tron" w HBO2 w ramach dwudniowego maratonu, który został zaplanowany na 31 marca i 1 kwietnia. W tych dniach od godz. 22:00 widzowie będą mogli oglądać po pięć kolejnych odcinków serialu. Cały czas 1. sezon "Gry o tron można oglądać w HBO GO".

Polskiego trailera nowego sezonu na razie nie mamy, ale tym, którzy jeszcze nie widzieli, polecamy anglojęzyczny:

HBO przygotowało za to polską wersję plakatu: Nadchodzi wojna!