7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

0

Oglądalność "The Walking Dead" najsłabsza od lat. "Mr Inbetween" z zamówieniem na 2. sezon. Nowy zwiastun 7. sezonu "Arrow". A oprócz tego "Star Trek: Discovery", "The Man in the High Castle" i nie tylko.

1. Oglądalność "The Walking Dead" najsłabsza od lat. Choć krytycy chwalili nowy początek w "The Walking Dead", nie przełożyło się to na wysoką oglądalność. Premierę 9. sezonu obejrzało w USA 6,1 mln/2,5 widzów. To najsłabszy wynik premiery sezonu od czasu debiutu serialu w 2010 roku. W porównaniu z premierą sprzed roku serial zaliczył spadek o 50%.

2. "Mr Inbetween" z zamówieniem na 2. sezon. Telewizje FX i Foxtel zamówiły 2. sezon australijskiego serialu "Mr Inbetween", który jest obecnie emitowany w USA. Powrót planowany jest na 2019 rok.

3. Nowy zwiastun 7. sezonu "Arrow". A w nim m.in. nowi przeciwnicy głównego bohatera: Kodiak (Michael Jonsson), Red Dart (Holly Elissa) i The Silencer (Miranda Edwards).

4. Marc Rissmann w 4. sezonie "The Man in the High Castle". Niemiecki aktor Marc Rissmann ("Kraina bezprawia") dostał rolę powracającą w "The Man in the High Castle". Zagra urodzonego w Niemczech nazistę.

5. Kolejni aktorzy w obsadzie "Proven Innocent". Do obsady nowego serialu FOX-a dołączyły Tiffany Dupont ("Brian Banks") i Catherine Lidstone ("Trawka"), a także Caitlin Mehner ("The Marvelous Mrs. Maisel") i Tembi Locke ("Eureka") – wszystkie w rolach powracających.

6. Powiększa się obsada "L.A.'s Finest". David Fumero ("Power") i Jordan Rodrigues ("Lady Bird") dostali role powracające w "L.A.'s Finest", serialowym spin-offie "Bad Boys".

7. Rebecca Romijn w kostiumie ze "Star Trek: Discovery". Rebecca Romijn wcieli się w Number One i już teraz możecie zobaczyć ją w kostiumie.

REKLAMA