"Dynastia" szykuje się na przybycie prawdziwej Cristal. Zobaczcie fragment premiery 2. sezonu

"Dynastia" (Fot. CW)

0

"Dynastia" za chwilę wraca, a tymczasem zobaczcie klip z premiery 2. sezonu. Jest Blake z brodą, Steven z nietypowym kłopotem i Alexis ze szklaneczką whisky o poranku – a do tego ktoś jeszcze.

Stęskniliście się za "Dynastią"? To koniecznie zobaczcie klip z premiery 2. sezonu, zawierający absolutnie wszystko, z czego słynie serial CW. Od wybuchowego finału 1. sezonu minęło już trochę czasu, ale Blake wyraźnie nie radzi sobie najlepiej. Pod każdym możliwym względem, bo z jednej strony mamy wielką brodę – oznaczającą prawdopodobnie żałobę po Cristal – a z drugiej informację o kłopotach finansowych. Takich z gatunku naprawdę dużych.

Dość specyficzne kłopoty ma też Steven, który – ku zdziwieniu wszystkich – oznajmia, że będzie mieć dziecko. Tak, z kobietą, a tą kobietą jest nie kto inny jak Melissa Daniels, żona senatora Danielsa. Taki zestaw wiadomości o poranku wystarczyłby, żeby każdy z nas sięgnął po szklaneczkę whisky, a na tym nie koniec.

Prawdziwa bomba to zapowiedź pojawienia się niejakiej Cristal Flores – tak, tej "prawdziwej" dla odmiany. Jak zapowiadano wcześniej, pojawi się ona już na początku nowego sezonu, a zagra ją Ana-Brenda Contreras. Nathalie Kelley, wcielająca się w małżonkę Blake'a Carringtona w 1. sezonie, już ma do serialu nie wrócić. Jej bohaterka została postrzelona w finale, a następnie uwięziona w płonącym domu.

O tym, że jej powrotu nie mamy co się spodziewać, poinformowała sama aktorka, która już w czerwcu zdradziła, że nie została zaproszona z powrotem plan serialu do Atlanty. Mówiła wtedy, że nie wie, co się stało z jej bohaterką – czy została uśmiercona, czy może zapadła w jakąś straszną śpiączkę.

"Dynastia" wraca z 2. sezonem 13 października, nowe odcinki będą dostępne co tydzień w serwisie Netflix. A tymczasem zobaczcie, co tu się będzie wyprawiać.