Szykujcie się na powrót do "Ozark". Powstanie 3. sezon serialu Netfliksa

"Ozark" (Fot. Netflix)

0

"Ozark", serial Netfliksa z Jasonem Batemanem i Laurą Linney w rolach głównych, powróci z 3. sezonem. Nowe odcinki zobaczymy prawdopodobnie w przyszłym roku.

Jak można się było spodziewać, historia Marty'ego i Wendy Byrde'ów nie skończy się na dwóch odsłonach. Netflix zamówił właśnie kolejny 10-odcinkowy sezon serialu "Ozark", który zobaczymy najprawdopodobniej w 2019 roku. W głównych rolach powrócą oczywiście Jason Bateman (który jest także współproducentem i reżyserem) oraz Laura Linney, a rolę showrunnera po raz kolejny będzie pełnił Chris Mundy.

Wiadomość o zamówieniu nadeszła nieco ponad miesiąc po premierze 2. sezonu (nasza recenzja tutaj), a że ten zakończył się w sposób daleki od rozstrzygającego, powstanie ciągu dalszego wydawało się tylko formalnością. Zwłaszcza że serial cieszy się sporą popularnością wśród widzów, a niedawno zebrał także kilka nominacji do Emmy (w tym dla Jasona Batemana).

Nie znamy jeszcze daty premiery, ani szczegółów fabuły 3. sezonu, ale nietrudno przewidzieć, że Marty'ego czekają ciężkie czasy. Potwierdził to sam Jason Bateman, który tweeta z informacją o zamówieniu skomentował krótko: "Ja się cieszę, ale martwię się o Marty'ego".