Lili Reinhart i KJ Apa odtworzyli scenę zerwania Brendy z Dylanem z "Beverly Hills 90210"

"Watch What Happens Live With Andy Cohen" (Fot. Bravo)

0

Pamiętacie Brendę i Dylana z "Beverly Hills 90210"? A pamiętacie ich rozstanie w 2. sezonie? Jeśli nie, to Lili Reinhart i KJ Apa właśnie je odtworzyli. A Luke Perry patrzył!

"Beverly Hills 90210" to jeden z tych seriali, które na długie lata utkwiły w pamięci widzów, a w historii młodzieżowych produkcji telewizyjnych zajęły jedno z najważniejszych miejsc. Dylan i Brenda do dziś są kultową parą, a teraz mieli okazję wcielić się w nich aktorzy z "Riverdale".

W 1991 roku, czyli na kilka ładnych lat przed przyjściem na świat Lili Reinhart i KJ Apy, w cieszącym się popularnością serialu "Beverly Hills 90210" miejsce miało pewne zerwanie. Brenda Walsh (Shannen Doherty) rozstała się z Dylanem (Luke Perry). Powód, który nią kierował, dzisiaj raczej zostałby wyśmiany - Brenda postanowiła zerwać z ukochanym z obawy o zajście w ciążę.

- Mam wrażenie, że wszystkiego jest teraz za wiele - martwienia się o kondomy, tabletki antykoncepcyjne i zajście w ciążę, i o to, co myślą moi rodzice. Musimy przestać się spotykać - powiedziała do Dylana.

Właśnie ta scena została otworzona przez Lili Reinhart i KJ Apę z "Riverdale" w "Watch What Happens Live With Andy Cohen". Żeby było jeszcze ciekawiej - gośćmi w programie byli też Mädchen Amick i Luke Perry, z którym to w "Beverly Hills 90210" w 1991 roku zerwała Brenda i który aktualnie gra Freda Andrewsa, ojca Archie'ego (KJ Apa) w "Riverdale". Zobaczcie tylko jego minę!