8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

"Kidding" z zamówieniem na 2. sezon. "New Amsterdam" z zamówieniem na pełny sezon. Josh Radnor będzie romansować z Meredith z "Chirurgów". A oprócz tego "Rezydenci", "Stacja Berlin" i nie tylko.

1. "Kidding" z zamówieniem na 2. sezon. Telewizja Showtime zamówiła 10-odcinkowy 2. sezon "Kidding" z Jimem Carreyem. Premiery możemy się spodziewać w 2019 roku.

2. "New Amsterdam" z zamówieniem na pełny sezon. Serial medyczny "New Amsterdam" dostał zamówienie na cały sezon po zaledwie trzech odcinkach. To pierwsze takie zamówienie w amerykańskiej telewizji ogólnodostępne tej jesieni.

3. "Rezydenci" z większą liczbą odcinków w 2. sezonie. Telewizja FOX zamówiła pełny 2. sezon "Rezydentów", składający się z 22 odcinków.

4. Josh Radnor będzie romansować z Meredith z "Chirurgów". Josh Radnor ("Jak poznałem waszą matkę") pojawi się gościnnie w dzisiejszym odcinku "Chirurgów" jako facet, z którym Meredith pójdzie na randkę w ciemno. Nie wiadomo, czy zobaczymy go jeszcze później.

5. Zapowiedź "Saturday Night Live" z Sethem Meyersem. Meyers powróci do SNL w najbliższą sobotę, tym razem już jako gościnny prowadzący.

6. Finesse Mitchell w spin-offie "The Middle". Finesse Mitchell ("Saturday Night Live") dostał rolę barmana i zarazem kumpla Sue, który pracuje w tym samym hotelu co ona.

7. James Cromwell w obsadzie "Stacji Berlin". James Cromwell dołączył do obsady "Stacji Berlin" w powracającej roli agenta CIA. Serial wraca 3 grudnia z 3. sezonem.

8. Ali Larter w 2. sezonie "Splitting Up Together". Ali Larter ("Heroes") dostała rolę powracającą w 2. sezonie "Splitting Up Together". Zagra kobietę, która spodoba się Martinowi.

REKLAMA