Nathan Fillion został policjantem w "The Rookie" – zobaczcie fragment nowego serialu ABC

"The Rookie" (Fot. ABC)

0

Tej jesieni zobaczymy, jak nasz dawny Rick Castle zostanie początkującym policjantem. I nie będzie mu łatwo, choćby ze względu na wiek. Zobaczcie klip z "The Rookie".

Czy po 40-tce jest jeszcze szansa na rozpoczęcie kariery w policji? Nathan Fillion spróbuje nam udowodnić, że wszystko jest możliwe, w nowym serialu "The Rookie. Jego bohater, John Nolan, to facet z małego miasteczka, który, po tym jak staje się uczestnikiem odmieniającego życie wydarzenia, postanawia spełnić swoje marzenie i zostać policjantem w Los Angeles. Jako najstarszy rekrut w LAPD, Nolan traktowany jest niepoważnie, jak kolejny gość, który przeżywa kryzys wieku średniego.

Jak wygląda jego rzeczywistość w nowej pracy, możecie zobaczyć we fragmencie serialu, który pojawił się w TVLine. Opis serialu przekonuje nas jednak, że wszystko w końcu będzie dobrze. Bo choć nowy rekrut miewa problemy z nadążeniem za młodszymi kolegami – i przestępcami – ma nad nimi przewagę, jeśli chodzi o doświadczenie życiowe, determinację, a także poczucie humoru.

Obok Nathana Filliona w "The Rookie" grają Alyssa Diaz, Richard T. Jones (którego możecie zobaczyć w klipie), Titus Makin, Mercedes Mason, Melissa O’Neil, Afton Williamson i Eric Winter. Twórcą serialu jest Alexi Hawley, a w gronie producentów znajdują się także Mark Gordon, Nathan Fillion, Michelle Chapman i Jon Steinberg. Premiera serialu zaplanowana jest na 16 października.