7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Emma Roberts w "Scream Queens" (Fot. FOX)

"FBI" z zamówieniem na pełny sezon. Emma Roberts w serialu Netfliksa o łyżwiarstwie figurowym. Donna ze "Suits" będzie mieć nowego faceta. A oprócz tego "All American", nowa "Strefa mroku" i nie tylko.

1. "FBI" z zamówieniem na pełny sezon. Telewizja CBS zamówiła 22-odcinkowy sezon "FBI", nowego procedurala Dicka Wolfa. Serial właśnie przechodzi kolejną zmianę showrunnera – Grega Plagemana zastąpią Rick Eid i Derek Haas, którzy wcześniej prowadzili produkcję "Chicago PD" i "Chicago Fire".

2. Emma Roberts w serialu Netfliksa o łyżwiarstwie figurowym. Emma Roberts dostała główną rolę w "Spinning Out", 10-odcinkowym serialu Netfliksa o okrutnym świecie łyżwiarstwa figurowego. Aktorka wcieli się w Kat, łyżwiarkę, której życie się zmienia przez dramatyczny upadek. Serial tworzy Samantha Stratton ("Mr. Mercedes").

3. Sasha Roiz w obsadzie "Suits". Aktor znany z serialu "Grimm" zagra nową miłość Donny.

4. Słaby start "All American". 685 tys./0,2 – taką oglądalność miała premiera "All American" w CW.

5. Sanaa Lathan w nowej "Strefie mroku". Sanaa Lathan z "The Affair" zagra w odcinku "Rewind" nowej "Strefy mroku".

6. Chris Diamantopoulos w spin-offie "The Middle". Aktor znany z "Doliny Krzemowej" wcieli się w szefa Sue w spin-offie "The Middle".

7. "Ucho Prezesa" wraca w listopadzie. 4. sezon wystartuje 15 listopada na platformie Showmax. Nowe odcinki nie będą dostępne na YouTube, ale będą pojawiać się w niedziele w Telewizji WP.

Ucho-Prezesa-4

REKLAMA