"Patriot" – mamy zwiastun i datę premiery 2. sezonu nietypowej komedii Amazona

"Patriot" (Fot. Amazon)

0

Jedna z najdziwniejszych historii szpiegowskich, jakie kiedykolwiek widzieliśmy, wraca już tej jesieni. Zobaczcie kompletnie odjechany zwiastun 2. sezonu serialu "Patriot".

Znacie to uczucie, gdy próbując rozwiązać jeden problem, tworzycie kolejne? Dla Johna Tavnera, granego przez Michaela Dormana bohatera serialu "Patriot", to codzienność. A w nowym sezonie stanie się ona jeszcze bardziej pokręcona, mimo szczerych chęci z jego strony, by jakoś wybrnąć z sytuacji, w jakiej się znalazł.

2. sezon "Patriot" rozpocznie się dokładnie tam, gdzie poprzednio skończyliśmy. Po tym jak John ledwie przetrwał pod swoją korporacyjną przykrywką i został pozbawiony torby z 11 milionami euro, nie znajduje się ani o milimetr bliżej celu, jakim było wpłynięcie na wynik wyborów prezydenckich w Iranie. Z tego powodu jego ojciec (Terry O'Quinn) nakaże mu zastosowanie bardziej ekstremalnych metod i zabójstwo niewygodnego kandydata przebywającego w pilnie strzeżonym ośrodku w Paryżu.

John znów będzie więc podporą zakrojonej na szeroką skalę tajnej operacji o gigantycznej stawce i znaczących międzynarodowych konsekwencjach. W dodatku tym razem będzie mu w niej towarzyszyć mama (Debra Winger). A to i tak wygląda na jedną z mniej szalonych rzeczy, jakie możemy zobaczyć w zwiastunie.

W 2. sezonie powrócą także Michael Chernus jako Edward, Aliette Opheim jako detektyw Albans, Kurtwood Smith jako Leslie i Kathleen Munroe jako Alice. Całość ma liczyć 8 odcinków, które pojawią się w serwisie Amazon Prime Video 9 listopada.

patriot-plakat

  • michax

    Tak trochę na marginesie są jednak napisy polskie do The Romanoffs na Amazonie, a nie tak jak pisało, że w 2019 roku będą.