Chcecie mieszkać jak Daredevil? Teraz macie szansę! Pojawiło się ogłoszenie o jego mieszkaniu do wynajęcia

"Daredevil" (Fot. Netflix)

0

Wygląda na to, że od wydarzeń z ostatniego odcinka "The Defenders" nikt nie płaci czynszu za mieszkanie w Hell's Kitchen. Efekt? Właściciel szuka kolejnego lokatora.

Jeśli widzieliście "Daredevila", pewnie zwróciliście uwagę na mieszkanie Matta Murdocka (Charlie Cox). Na pewno zrobili to dekoratorzy wnętrz, którzy wymieniając serialowe inspiracje wnętrzarskie, posługują się przykładem mieszkania niewidomego prawnika.

Teraz loft stał się bohaterem pewnego ogłoszenia z Craigslist. Oto jego treść:

Przestronne mieszkanie na poddaszu, zlokalizowane w samym sercu Hell's Kitchen, praktycznie nietknięte przez ostatnie trzęsienie ziemi. Podłogi wykonano z twardego drewna, a ściany pokrywa cegła. Odnowione industrialne okna zapewniają świetny widok na Hell's Kitchen. W nocy mieszkanie zalewa światło z ulicznych neonów i tworzy kojącą, ciepłą atmosferę.

Poprzedni lokator zniknął bez uprzedzenia, więc mieszkanie jest w pełni umeblowane. W kuchni znajdziecie nowoczesny drewniany barek i wiszące półki kuchenne. Przesuwne drzwi i otwarta zabudowa są idealne dla osób lubiących przestronność. Mieszkanie położone jest w bliskiej odległości od sali treningowej dla bokserów, sądu i lokalnych kancelarii prawnych.

Mieszkanie jest dostępne od 19 października, czyli dnia premiery 3. sezonu "Daredevila". Koszt wynajmu? Wyjątkowo niski, bo zaledwie 2 tysiące dolarów (to pewnie przez ten neon). Numeru kontaktowego - w przeciwieństwie do zainteresowanych - brak. Jest za to zdjęcie zrobione żelazkiem, jak to często w serwisach ogłoszeniowych bywa.

Choć ogłoszenie może być fanowskim żartem, prawdopodobnie jednak jest to kolejna świetna akcja marketingowa Netfliksa.

Daredevil apartament