8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Iron Fist" (Fot. Netflix)

0

"Iron Fist" skasowany po dwóch sezonach. "Zabójcza broń" z zamówieniem na kolejne dwa odcinki. Aretha Franklin ma być bohaterką 3. sezonu "Geniusza". A oprócz tego "Homecoming", "Murphy Brown" i nie tylko.

1. "Iron Fist" skasowany po dwóch sezonach. Nie będzie 3. sezonu serialu "Iron Fist" – donosi Deadline. We wspólnym oświadczeniu Netflix i Marvel dziękują fanom i serialowej ekipie. Nie piszą jednak oficjalnie nic o przyczynach, dla których produkcję zakończono.

2. "Zabójcza broń" z zamówieniem na kolejne dwa odcinki. FOX zamówił dwa dodatkowe odcinki "Zabójczej broni", co oznacza, że 3. sezon będzie liczyć 15 odcinków. Pojawi się w nich Damon Wayans, który wcześniej ogłosił, że po 13 odcinkach odejdzie. Deadline pisze, że producenci próbują go przekonać, żeby został także na kolejny sezon.

3. Aretha Franklin ma być bohaterką 3. sezonu "Geniusza". 3. sezon "Geniusza" miał opowiadać o Mary Shelley, twórczyni postaci Frankensteina, ale to się prawdopodobnie zmieni. Jak pisze Deadline, producenci zastanawiają się nad uczynieniem Arethy Franklin bohaterką 3. sezonu. Sezon o Mary Shelley zobaczylibyśmy później.

4. Fragment "Homecoming" z Julią Roberts. Serial pojawi się na Amazonie 2 listopada.

5. CW już planuje ramówkę na lato 2019. Z 2. sezonem wróci "The Outpost", a także "Burden of Truth", które już wcześniej dostało zamówienie od kanadyjskiej telewizji.

6. Chuck Lorre tworzy nowy sitcom dla CBS. "Teoria wielkiego podrywu" się kończy, a Chuck Lorre już myśli o tym co dalej. Jego nowy serial to "Bob ❤️ Abishola", komedia o facecie, który po przeżyciu zawału zakochuje się w nigeryjskiej pielęgniarce. Tytułowego Boba ma zagrać Billy Gardell ("Mike & Molly").

7. Merle Dandridge w obsadzie "Murphy Brown". Merle Dandridge z "Greenleaf" dostała rolę powracającą w "Murphy Brown". Zagra szefową stacji CRC, a po raz pierwszy zobaczymy ją w odcinku z 18 października.

8. Zwiastun młodzieżowego serialu "Best. Worst. Weekend. Ever." Serial opowiada o czwórce przyjaciół, którzy chcą przeżyć fantastyczny weekend przed rozpoczęciem liceum. Premiera 19 października na Netfliksie.

 • Maciej Witek

  O Mary Shelley dopiero co był film, więc może faktycznie warto trochę odczekać.

 • Bahgee

  Mówi się, że Disney chce Iron Fist'a w swoim serwisie streamingowym. Jeśli tak jest, mogłoby to oznaczać przeniesienie tam wszystkich seriali powiązanych z Marvelem. W mojej opinii to słaby pomysł.

 • Michał Woźnicki

  Nie podano oficjalnych powodów zakończenia Iron Fista. Może fakt, że to cholernie zły serial zdecydował?

  • To prawie nigdy nie jest powód, vide: Fuller House. Brak oglądalności może być powodem, ale wydawało mi się, że Iron Fista akurat sporo ludzi ogląda, mimo że zły. Ale coś jednak w liczbach musiało Netfliksowi nie pasować.